Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy 1 évesem folyton...

Normalis hogy 1 évesem folyton puszilgat és simogat?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem csak engem, másokat is. Pl. a nagyszüleit is, akiket ritkán lát.

2013. nov. 4. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Hát persze, h az! Tudod, az ekkora babák utánzás során tanulnak, és ezt a sok szeretetet, amit kaptok tőle, azt is mind azért kapjátok, mert TE jól csináltál valamit! Ugyanazt a gyöngédséget mutatja felétek, mint amilyen gyöngédséggel te fordultál felé az elmúlt egy évben. Vedd bóknak, amit csinál, mert ez mind a te érdemed! Gondolj bele, mi lenne, ha folyton ütlegelne... :)
2013. nov. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem 14 honapos koratol 2 es fel eves koraig csak utott..(pedig soha nem bantotta senki) most 2 honapja puszil simogat. Bar csak engem..meg az apjat se..pedig tenyleg mindig mindenkitol csak szeretetet kapott..
2013. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, ő ilyen bújós fajta. Amit az első írt, az viszont nagy butaság. A fiam 17 hónapos lesz és amellett, hogy ő is bújik, ad puszit, bizony időnként ráver az apjára, nagyszüleire, a kutyára vagy rám. Soha nem ütöttük sem őt, sem egymást, tehát nem láthatta, hogy verekszünk, de ők még nem tudják, hogy ez rossz, nem azért csinálják mert bántani akarnak. Tulajdonképpen csak játszanak és hevesen ugyan, de ezzel is a szeretetüket fejezik ki. Természetesen mindig elmondjuk neki, hogy ezt nem szabad, de nem szabad azért úgy tekinteni az ilyen picikre, mint egy felnőttre.
2013. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De jó neked!

Az enyém ugyan csak 11 hónapos múlt, de még csak ütögetni tud, pedig elhiheted, ilyet nem tanítok neki :))

2013. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eszo ***** válasza:

kislányom 11 hónapos lesz a héten..ő is az puszit,ha kérek..de van,hogy az összes plüssállatot is végigcsókolja..olyan édes! imádom!

persze van mikor ő is csapkod..de ezt nem bántásnak szánják..inkább játék szerintem

2013. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!