Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik IKEA-s szék jobb,...

Melyik IKEA-s szék jobb, kényelmesebb egy most 19 hós babának?

Figyelt kérdés

[link]

a hozzávaló asztallal.

vagy: [link] ugyancsak asztallal.


Tudom,hogy ezek talán nagyobb baának valóak,de imád rajzolgatni,firkálni és álldogál ,muszáj lenne valamilyet vennünk. Szerinted?


2013. nov. 4. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a nagylányom 2 éves szülinapjára kapta az elsöt amit belinkeltél. A kicsi 1 éves korától egyedül fel tud rá mászni és ülni rajta, oda tolja az asztalhoz és simán felül rá.


A második van az orvosi rendelöbe, és az rettenetesen alacsony. Persze a nagyon piciknek biztosan jó, de a 3 éves nagylányom már nem szeret ráülni. van a rendelöbe is ugyan olyan mint az elsö és minden gyerek azon akar ülni, kortol függetlenül, a Mammut széken senki nem akar ülni.

2013. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyan még kisebb 17 hós, de próbáltunk már ezt azt mikor voltunk valahol, akár ikeába.

Az első tök jó, mert jól tudod tisztítani, műanyag, de nagyon könnyű ezáltal borulékony még ilyenkor. Nem fog felborulni, de nehéz lehet ráülnie, mert arrébb megy.Nem tudom milyen magas a babád, de szerintem még nem tudna önállóan ráülni, mert még magas az ülőfelülete.

A másik az fa, sokkal stabilabb, így kisebbeknek is jobb, pl ilyen volt a cipőboltban ahol cipőt vettünk és szépen csücsült rajta az enyém, bár ráülni egyedűl még nem tudna, de nem éreztem késztetést, hogy folyamatosan fogjam.

Én is nagy dilemmában voltam nemrég és itt is sokat kérdezősködtem, de mi végül a szék és asztallá szétszedhető etetőszéket vettünk meg, vaterán 4e ft-ért :) szép állapotban volt nagyon. Ez még azért jó, mert karfás, szépen belemászik, megfordul és csücsül, bár lehet 2 hónap múlva már simán ráülni is fog tudni. Ez amúgy alacsonyabb szeritnem mint a belinkelt ikeások. Én ezt pár hónapra vettem, olcsó volt és tuti tudja használni, aztán egy fa ikeásat fogok venni, amit belinkeltél, hozzá való ikeás fa asztallal.

2013. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Asztallal együtt. Szereti a 17 hónapos lányom. Szerintem már hónapok óta felül rá egyedül, hiszen már a felnőtt székre is legalább 2 hónapja felmászik. (Meg onnan az asztalra és mindenhová, ajjaj. :)

2013. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi,én is úgy gondolom,hogy talán a fa stabilabb,tovább tudja használni,asztallal együtt 10,500 reális ár érte? Meg még annyit érdeznék,hogy amivel festve van az nem pattog lefele,meg gondolom valami bababarát festékkel van festve nem?
2013. nov. 4. 13:04
 5/13 anonim ***** válasza:

3 vagyok.

A 6 és a 4 évesem is használja, barátainknál a 10 éves is, szóval bőven megéri az árát. :)

2013. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem még az ikeás lack asztal is tök jó én azt is nézegettem, mikor a szétszedhetős etetőszékes megoldást választottam. Bár valami sarokvédőt tettem volna rá de 2500 a nyír színű, de van fehér is.

Nem hiszem hogy rossz minőségűek lennének, de én úgy gondolom, hogy úgysem ezen fog rajzolni már 10 évesen.

A kiságyak is szoktak színesek lenni, mármint fehéret láttam már ikeában, biztos bababarát fesékkel kezelik le, de ezt úgysem enni fogja, már azért kinőtt a rágcsálásból szerintem, de amúgy úgyis annyi mindent megrágnak, hogy sokszor szerintem észre sem vesszük, hogy ha tudnánk, akkor már kész lennénk, azért nem minden károsa akkora mennyiségben, mint egy fognyom :)

Az enyémet például azon kaptam, hogy a tapétáról szedi a fűrészporos domborulatokat és persze nyalogatja, persze nem engedem, rá is szóltam, de addig valamit csak lenyalt róla :) nem idegesítem magam rajta, mert a homokozóban úgyis különb dolog várnak rá.

2013. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még annyit hogy itt nálunk van egy üzlet és pont ilyen van, mint a fa amit belinkeltél, pirosba és semmi baja, pedig sok gyerek megy oda és hasznáják is mégis bírja, nincs szétkopva.
2013. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenkinek! Szerintem marad ez a fa kombináció. :)
2013. nov. 4. 13:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekunk a muanyag van, strapabiro. Kinezetre a masodik tetszik, kislanyom szobajaba azt fogom megvenni.
2013. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is svala van, amit belinkelt az egyik hozzászóló. Gyűrjük évek óta és nagyon tuti, felnőtteket is elbír.

Nekem ezt a mammut nem szimpi, akkor már inkább a kritter.

2013. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!