Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Megszorította a...

Mi lehet ez? Megszorította a pelus? Holnap megyünk orvoshoz.15hós kisfiamnak a kukija olyan lila, mintha véraláfutásos lenne, tapintásra sem fáj neki.

Figyelt kérdés
mi lehet ez?megszorította a pelus?
2009. nov. 15. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy a pelus szoríthatta meg, mert gondolom olyan szorosra nem húzod meg, meg különben is ezek a mai pelenkák már nagyon rugalmasak. Ha szoros lenne, akkor a hasán is látnál piros csíkot, mert elsősorban ott szorítaná szerintem. Nem tudom mi lehet, de megtennéd hogy megírod mit mondott az orvos? nekem is kisfiam van, kíváncsi vagyok. Köszi!
2009. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze, megírom, csak én is kiváncsi vagyok hogy mi lehet ez.
2009. nov. 15. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fiam is van.Sosem tapasztaltam ilyet.Talán kidörzsölhette a pelus.Estleg valami játék amire ráülhet. Nem lehet komoly ha érintésre nem fáj neki.

De engem is érdekelne mitől van.

2009. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor volt lila,amikor begyulladt a kukija,és urológián végeztük,genny jött a kukiból és fitymaszűkületet állapítottak meg,Remélem nektek nem ez lesz.először neki sem fájt,pár óra múlva már üvöltött szegénykém.Szorítok,hogy ne az legyen!!!Hivatalosan balanitisz a neve.
2009. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tegnap este óta ilyen.tegnap délután kapott lázcsillapító oltást,anyu azt mondja talán az kimarta(mármint amikor jött ki a pisivel az anyag).

na, majd holnap megtudom.köszi

2009. nov. 15. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én a 3. válaszolóval értek egyet:-(( Felcsúszik a bőr a kukiján? Mi ezzel voltunk a múlt héten az urulógusnál.
2009. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát amennyire a doki mutatta,én úgy szoktam neki huzogatni.

na, már izgulok mit mond a doki holnap.

és ha fitymaszűkület mit csinálnak?

2009. nov. 15. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ám annyira megilyedni!:-))) Nézesd meg a háziorvossal, utánna én ajánlom az urulógust, mert eléggé megosztottak a dokik ebben a témában. Általában 3 éves korig (szobatisztaságig) nem nyúlnak hozzá. Addig is a fürivízben kell tornáztatni óvatosan ameddig a bőr enged!
2009. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

sziasztok

doki megnézte,ez valami sérülés,tehát játék közben megnyomódhatott.rendesen lehet neki felhúzni a bőrt,nincs szükülete.

2009. nov. 16. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!