Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alattinál hogyan adjátok...

1 év alattinál hogyan adjátok a tojássárgát?

Figyelt kérdés

Ha eszik rántott dolgot abban ugye van tojássárga,attól még adhatok egy egészet,vagy annyi elég?

1 éves kortól ehet teljes tojást?heti hányszor?


2013. nov. 5. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én főzelékbe kevertem bele, csak a főtt tojás sárgáját. Pl spenótfőzelékbe nagyon szerette. Heti kb 1-2 alkalommal kapott. Aztán szépen lassan vezettem be nála, 11 hónapos kor körül, kapott pl egy fél palacsintát, abban ugye nem sok van, de azért mégis...

Egyébként vannak országok (pl Anglia ha jól emlékszem ilyen), ahol 10 hónapos korig be kell vezetni a fehérjét, mert az MMR oltás tartalmaz, és ott 12 hónaposan kapják a babák, és tudni kell, hogy nem allergiás-e rá...

Szóval nem tudom mennyi idős a babád, de az sem tragédia, ha kap egy tojásból rántottát, csak inkább a fokozatosság számít...

2013. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!