Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki szülés után néhány hónappa...

Aki szülés után néhány hónappal akaratán kívül soványabb, mint terhesség előtt volt, hogyan éli meg?

Figyelt kérdés
Rólam szinte olvadnak le a kilók, szülés után 3 héttel már ugyanannyi voltam mint terhesség előtt, azóta 3 hónap telt el, és majd 5 kilóval vagyok kevesebb, mint eredetileg (65 kiló, 176 centi). Szoptatok, biztos ez is közrejátszik, meg az állandó "készenlét"... Viszont frusztrál a dolog, nem érzem jól magam, mert túlságosan vékony vagyok.
2009. nov. 16. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én borzasztóan örültem, 52 vel szültem, és 45 kiló vagyok most. Lapos hassal. 2 hónapja.
2009. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak rólam irnál! Képzeld,én mindig vékony voltam,azzal biztattak,hogy ha majd lesz gyerekem,meghizok! Hát ez nagyon nem jött be! 3 hós terhesen voltam 48 kg,170 cm. Majd feljött 12 kg,ebböl a baba 3,7 kg. Majd szülés után,ahogy te is irod olvadtak le a kilók. 5 hós a babám,csak anyatejes, és kb 44 kiló vagyok,szörnyen sovány. Pedig még az ebédet is rendeljük,mert nincs idöm semmire,Elevitet is szedek,mégis igy lefogytam. Nagyon zavar,minden ruha lóg rajtam,de egyszerüen lesziv a fiam. Ez van. De legalább tejem van.
2009. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 80 kilóval szültem, most vagyok 60, minden lement, csak pont a hasamon maradt.
2009. nov. 16. 09:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen. Én is mindig vékony voltam, aztán a férjem mellett kiegyensúlyozott lettem, és elértem azt az alakot és súlyt amit szerettem volna (65 kiló). Aztán jött a terhesség, plussz 15 kiló :-)

A fiam elég sírós baba, engem is rendesen leszív, de én is nagyon örülök, hogy legalább szoptathatok, ez nekem bármit megér!

A kaját én is rendelem, és terhesvitamint is szedek, mégis "égetek"...

2009. nov. 16. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb lennék mint előtte hát nagyon örülnék! Bár én pont ugyanannyi vagyok, mint terhességem előtt. 65 kg-val lettem terhes, 77 kg-val mentem szülni. Most ismét 65 vagyok. Bár szülés után két héttel (mikor a sok víz is lement már) már 65 voltam. De jó lenne még legalább egy 5-öst leadni.
2009. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is soványabb vagyok, mint régen. Régen 60 kiló voltam, akkor néztem ki normálisan. Most 174 cm és 52 kiló, elég csontos a külsőm. Amúgy engem nem zavar, inkább mások bosszantanak állandóan, hogy jézus, hogy nézel ki, negatív értelemben. Nem tudok hízni, képtelen vagyok többet enni.

A szoptatással lement rólam minden zsír. Már nem szoptatok, mégse hízok. Ez van. Majd a következő terhességnél hátha meghízok.

2009. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is. Terhesség előtt 57 kg voltam, most meg 50. Iszonyatosan zavar, hogy kilógnak a csontjaim, lóg már rajtam a 2 hónapja vásárolt nadrágom is. Remélem szoptatás után rendeződik a helyzet.

Most 7 hónapos a lányom, még csak kúszik, tehát annyit nem is kell még utána rohangálnom. Mi lesz ha elindul...

2009. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!