Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha az ujszülött kisbébimet...

Baj ha az ujszülött kisbébimet nem fürdetőkrémmel hanem Johnsos-al fürdetem? (a kórházba is ezzel fürdették őket)

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj!Én is azt használtam a kezdetektől.Ha nem érzékeny a bőre,akkor semmi baja nem lesz.
2009. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem érzékeny rá, akkor lehet. Bár én még a mai napig is fürdetőkrémmel fürdetem és gyógyszertári popsikrémet használok, pedig már 4 hónapos. Kb. 1 hónapja teszek a fürdővizébe kevés Gabi fürdetőt.
2009. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 16 hónapos koráig a gyógyszertárival fürdettem és iszonyat szép bőre van. Most gabit használok, mert az nagyon jó illató és a fiamnak is tetszik. De használhatod szerintem, csak felesleges.
2009. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is születésétöl Johnsonsal fürdetem.Most 8 honapos.
2009. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nálunk a korházban is johnson-t használnak,mi is a születése óta azt használjuk itthon is:-)(még én is,mert olyan kimélő:-)fürdető,testápoló minden johnson:-)gyönyörűűű a kis bőre:-)18 hós Kicsifiú
2009. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
A kórházban azért ezzel fürdetik,mert ezt kapják ingyen.Anyuka meg azt hiszi azért,mert ez a jó.Hát nem az.Újszülöttet meg pláne ne ezzel fürdesd.Szerintem.Ráérsz még később "vegyszerezni".Az allergia meg jóval később jelentkezik,nem azonnal,vagy hetek múlva.Ezt az orvosunk mondta.
2009. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
A mi gyerekorvosunknak is feláll a hátán a szőr, mikor meghallja, ha valaki már a csecsemőt is bolti fürdetőkkel fürdeti. Sokkal érzékenyebb lehet később a bőre, akár allergiás és ekcémás is lehet. Mi semmit nem használunk a vízbe, előtte alaposan beolajozom, megmasszírozom és tiszta vízben fürdetem, én a gyógyszertári fürdetőt sem szeretem.
2009. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én meg nem élek otthon,és kértem a dokimtol gyogyszertàrit,ö csak hülyén nézett ràm,mert itt kezdetektöl boltban vesszük a màrka termékeket...
2009. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Azt ne vedd alapul,hogy a kórházban mivel fürdetik! Azért fürdetik azzal,mert az a szponzor,ingyen adja a kórháznak,ez egy reklám a gyártónak és az olyanok,mint te meg is veszik,mert milyen jó,még a kórházban is ezt használják! Ott az van,amit kapnak.
2009. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiamat is azzal fürdették a kórházban, itthon próbáltuk, de iszonyatosan kiszárította a bőrét! Én tapasztalatból a gyógyszertárira esküszöm. Próbáltuk később is a Johnsont, de mindig kicsapta, egy darabig gabit használtunk de attól meg ekcémás lett! A doki nekünk azt mondta ezek nem túl jók a babáknak, sok baba allergiás rájuk. Most 11hónapos a fiam és még mindig a gyógyszertárit használjuk. (próbáltuk a dm-es babylove-t is, az se vált be) Szerintem felesleges a gyerek bőrével kísérletezni. A gyógyszertári ugyan nem szép, meg nehezen oldódik, de nem véletlenül lett nekik kitalálva. Ha nem akarsz egy elhúzódó ekcémával szenvedni, ne kísérletezz. Én szerintem még 2éves korában is ezzel fogom fürdetni ha ez válik be.
2009. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!