Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart az eszik-alszik...

Meddig tart az eszik-alszik időszak a babáknál?

Figyelt kérdés
Nagyon jó babám van, 1 hetes, szoptatom igény szerint és tényleg csak eszik és alszik. Lekopogom, nagyon örülök neki, de meddig tart? Nem sokat van ébren, maximum ha valami miatt nem adok rögtön cicit. Mellettem alszik, nem sokat hagyom sirni.

2013. nov. 7. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a baba temperamentumától függ, a lányom viszonylag hamar elkezdett érdeklődni a környezete iránt, elég sokat volt fent 2 etetés között, a fiam viszont szó szerint átaludta az első 6 hónapot, utána vettem észre igazán, hogy most már 2 gyerkőcünk van :-)
2013. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés vagy! Előre nem lehet tudni gyerektől függ. Az én lányom születésétől 1,5éves koráig csak ordított egész nap éjjel is!:(

Semmi baja nem volt orvos is látta.

2013. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hihi, nem ismerem ezt a korszakot :D A fiam születésétől kezdve 3*20 percet aludt napközben, a maradék időben pedig szórakoztatni kellett mert sírt.
2013. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, ez tartott 1 éves koráig, utána kezdte átaludni az éjszakát, és áttért az 1 alvásra és az már másfél órás volt.
2013. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Teljesen baba függő! 1lanyom 3hos koráig evett, aludt a kicsi 4hetesen mar csak napi 3x fel max 1orat aludt! Azt is leginkább cicin!
2013. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én teljesen úgy emlékszem, hogy az első fél évben alig volt gond a gyerekkel. Evett, aludt, eljátszott, pakolt magában.


Aztán fél éves kora után beindult a buli, főleg, mikor már fel tudott kapaszkodni, vagy tudott kúszni. Iszonyat temperamentumos, akaratos gyerek. Szóval hamar vége lett a jóvilágnak :)

2013. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nagyon örülök, hogy ilyen, legalábbis egyenlőre. Az első baba szinte nem is aludt, legalábbis ugy tünt, ezért nem ismerem ezt a korszakot :)

2013. nov. 7. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Hú de irigyellek, nekem is pont egy hetes a babó és nagyon sírós :(
2013. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 hós a babám, napközben viszonylag sokat van ébren, viszont 1-1,5 óra mókázás után nagyon elfárad és kidől, ilyenkor alszik akár 2 órákat is. Én meg addig tudok pakolni, takarítani :)
2013. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első lányom kb 3 hetes koráig volt ilyen, ezt követően áttért az eszik-ordít-nem alszik üzemmódba úgy 5 hónapos koráig, második lányom egyből a mélybe dobott már a kórházból hazaérve csak evett és ordított, most 9 hetes, már valamivel jobb! Remélem ő "jobb" baba lesz mint a nővére mert eddig nagyon sírós volt.
2013. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!