Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult-e valakinél, hogy...

Előfordult-e valakinél, hogy a baba nem kapta meg 2 hónaposan az első oltást betegség miatt?

Figyelt kérdés
Babámnak 2 hónaposan hasmenése volt (kiderült később, hogy tejallergia). Holnapra kaptunk új időpontot, de most köhög és folyik az orra. Az orvosa azt mondta várjunk még egy hetet az oltással, de jövő hét végén már betölti a 3 hónapot. Nem gond, hogy ilyen későn kapja meg az első oltásait? És a 3 hónaposat mikor fogja? Valakivel történt már ilyen?
2009. nov. 16. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is 3hósan kaptuk a 2hónapos oltást,de mi azért mert abban az időszakban nagyon hasfájósak voltunk és azt mondta a doki ,hogy szenved most ill.akkor eleget és nem akarta még az oltással is terhelni,se a babát,se minket.Mert van olyan baba,aki nagyon nyűgös oltás után,de aztán az én lányom mégsem volt az. Egyébként úgy tudom 6 hónapos korig kell megkapni ezt az oltást.
2009. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ma beszéltem erről a védőnéninkkel. Mi karácsony előtt kapnánk a 2 hónapos oltást, de akkor nem lesz Tanácsadás, ezért majd csak januárban fogjuk megapni, tehát kb. két hét csúszással. Azt mondta a védőnéni, hogy ezért a többi oltást is csúszással kapjuk, mert két oltás közt el kell telnie 4 hétnek.
2009. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!