Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van kézben pici babátok?

Mennyit van kézben pici babátok?

Figyelt kérdés
3hónapos múlt a kislányom-evés után kb 10-max 30 percet nézelődik,játszószőnyegen van-utána foglalkozom vele,vagy kézben van.anyós szerint elkényztetem,meg "ezzel a gyerekkel állandóan foglalkozni kell?"
2013. nov. 7. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nos igen egy gyerekkel már csak foglalkozni kell. .. annyósod elmehet a búsba.. .


az én babám is elég sírós, bár kézben nem tartottam csak míg a hasfájós korszak volt, de örökké tutujgatást igényelt. sosem volt ek 30 percet. max 10-et. most 7 hós, kúszik, nagyon sokat javult a helyzet.

2013. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj... Az én leánykám lassan egy éves, és már a kezdetektől "állandóan foglalkozni kell vele", mivel hogy ő egy baba. :) Egész nap játszom vele, amíg nem tudtunk játszani, folyton énekeltem, az első naptól kezdve minden nap akár több mesét is felolvasok neki, sokat van kézben, mindig bújik, de nem olyan anyámasszony katonája-féle, mert nagyon önálló, szeret felfedezni, csak tudni akarja, hogy ott állok mögötte. Az eredmény egy viszonylag fáradt, de boldog anyuka, és a lényeg: egy mindig mosolygós, hihetetlenül elégedett kisember, aki négy hetes kora óta végigalussza az éjszakákat (előtte egyszer kelt fel éjjel szopizni), 10 hónaposan már a járással próbálkozik, hihetetlen jó a ritmusérzéke, mindenkire kíváncsi, nem ijedős, és még sorolhatnám, hiszen az elfogult és nagyon büszke anyuka vagyok, de nem folytatom. :) Imádom. Szóval szerintem éreztesd az anyósoddal, hogy ha szeretne, szüljön még egy gyereket, és azt olyan ridegen nevelheti, ahogy csak akarja. :) Neked pedig jó babázást, nagyon jól teszed, hogy sokat foglalkozol vele!
2013. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi lányok
2013. nov. 7. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hónaposan az én babám napi 10 órát is kézben volt. Emlékszem mikor egyszer a tusoló alatt mostam hajat egy kézzel, a másikkal meg ringattam a babakocsiban és teli torokból énekeltem a Hupikék Törpikék betétdalát. Ja és így is üvöltött a drágám.

Ma már 6 hónapos, és most már elvan bő 30 perceket is magában. De foglalkozni ugyanúgy rengeteget kell vele.

Anyós pedig inkább szerezzen egy macskát, azzal nem kell foglalkozni.

2013. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!