Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizet adtok 1 évet...

Milyen vizet adtok 1 évet betöltött babátoknak? (Csapvíz, szénsavmentes ásványvíz, babavíz, forralva, vagy anélkül)

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Sima, forralatlan csapvizet. (Nálunk nagyon jó a víz.)
2009. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom már nagyobb, de én ennyi idősen Jana vizet, Óbudai Babavízet adtam neki - ezeket forralás nélkül, mindig csak kis üveggel vettem, mert egy napon belül érdemes elfogyasztani felbontás után, vagy ha nagy üveg volt, a maradékot megittuk. Ha nem volt itthon ilyen forralt csapvizet adtam neki. Az üveges azért egyszerűbb, mert nem kell forralgatni, meg visszahűteni, rögtön ihatja.
2009. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9 hónapos koráig kapott babavizet forralva, aztán 11 hónapos koráig csapvizet forralva, azóta forralatlanul issza a csapvizet.

Semmi baja nincs tőle, pedig sokat iszik, és semmi mást nem hajlandó meginni a vízen kívül. Én is csapvizet iszom.

Kanizsaiak vagyunk.

2009. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én forralom a vizet, és még tervezem is egy darabig, 11,5hónapos a babám. Nem olyan jó itt a víz, szerintem még jó pár hónapig forralni fogom.
2009. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Csapvizet. Forralatlanul. Hiszen egy ilyen idős gyerek már jó esetben amúgy is minden koszt a szájába vesz, nem pont a víz a legveszélyesebb dolog, ami "fenyegeti a szervezetét".
2009. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szénsavmentes ásványvizet iszik,mindig másfajtát!1 éves
2009. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csapvizet, forralatlanul. Nálunk is nagyon jó a víz.
2009. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!