Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a babátok megkapta még...

Amikor a babátok megkapta még a kórházban a BCG oltást, mikor "fakadt ki" neki?

Figyelt kérdés
Én figyelem állandóan, (mert ezt mondta a doktornő a kórházban) de még a helye sem látszik.
2009. nov. 16. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk se. Mi 5hósak vagyunk. Sajnos ismétlés lesz ha minden igaz.
2009. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hetesen.
2009. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi akkor várok hátha...
2009. nov. 16. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, hat hetes korában már látszódnia kellene, ha nem , akkor ismétlés kell. Először egyébként nem fakad ki, hanem kis piros folt jelenik meg, és az egyre csak nő, kidudorodik, és aztán fakad ki, 6 hónapos koráig még egy jó párszor. Nem kell vele semmit se csinálni,nem szabad kenegetni, beborogatni.
2009. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekünk nem fakadt ki, de pár hét múlva már látszott, aztán egyre pirosabb lett, és púpos is. aztán elkezdett halványodni. Most 16 éves a babám, de még mindig látszik kicsit pirosan a helye. a dokink azt mondta, hogy minél csúnyább, annál jobb.
2009. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos volt amikor kifakadt. alkohollal törölgetem neki esténként.
2009. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kislányom 1,5 hónapos volt, amikor az esti fürcsinél azt vettem észre, hogy a kis karján folyik a váladék. Kicsit megnyomkodtam, hogy jöjjön ki, ami ki akar, majd füdés után beszórtam azzal a sebhintőporral amit a köldökére használtunk. Kb.2 este haználtam a hitőport. A gyerekorvos megnézte a 2 hónapos oltásnál és rendben volt. (Azt mondják, ha nem gyullad be, újra oltják.)
2009. nov. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia,

nálunk is úgy volt,hogy először csak pirosodott,majd dagadni kezdett,fehéredett a teteje,egyszer csak kifakadt.De mintha ezt állandóan csinálná.Most három hósak vagyunk és még mindig ronda neki.A doki szerint ez nagyon jó.Az első lányomnál semmi nem történt,újra kellett neki adatni.

2009. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk csak göb keletkezett, nem fakadt ki, azt mondta a doki, hogy így ez rendben van. mai napig nem fakadt ki, 8 hónapos.
2009. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fakadt ki. Újat kap.
2009. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!