Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtetek el a babátokna...

Mikor kezdtetek el a babátoknak adni rendes joghurot (pl. Danone) és nem babajoghurtot?

Figyelt kérdés

1 hét múlva 11 hónapos lesz a kisfiam.

Szeretném tudni hogy mikor kezdhetném el adni neki a rendes joghurtokat, mert ami a Dm-ben, Müllerben kapható Nestle-s babajoghurt azt már nagyon drágálom. Imádja és sok el is fogy.


2013. nov. 10. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást, végülis "csak" csecsemő és gyermekápoló vagyok, biztosan 0%-ban hasznos a válaszom.


1. válaszoló

2013. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Danone-t soha,mi se esszük,annál a nap mint napos művalami rosszabb csak.

10 hónaposan kezdtem el cserpes natúr joghurot venni,és én tettem bele a gyümölcsöt.

2013. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló.

Igazából engem 'konkrétan' nem érdekel mi a foglalkozásod, de egyáltalán nem a kérdésemre válaszoltál.

Emiatt nekem nem volt hasznos a válaszod.


A kérdésem az volt hogy mikor kezdtetek el adni.. stb. stb. erre tőled választ nem kaptam.

2013. nov. 13. 13:28
 14/14 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon köszönöm mindenki hozzászólását.


Végüls Cserpes joghurtot vettünk neki, és mi sem bizonyítja jobban hogy mennyire ízlett neki, megette az egészet.

2013. nov. 13. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!