Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos lányomnak adhatok...

14 hónapos lányomnak adhatok Danone activiát gyümölcshöz keverve?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam,hogy ennyi idősen nem kaphatnak,ez igaz??
2012. okt. 9. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy tudom két éves kor alatt nem adható aktívia.nézd meg a honlapját,állítólag fent van.és amúgy sem adnék danonet,az a legrosszabb minőségű joghurt.adj neki jogobellát vagy lidl-ben kapható gyümijoghurtot,abban semmi nincs,csak joghurt és gyümi.
2012. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Danone-t tényleg 2 éves kor alatt nem ajánlják. Egy darabig ette a fiam, de aztán elolvastam az összetevőket, és gyorsan le is mondtunk róla. Zott nálunk a nyerő.
2012. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemrég még 2 év volt az aktivia honlapján, hogy az alatt nem ajánlott. Most gondolom nem megy annyira a szekér, hát levitték 1 évre.

Mindezt félretéve: a Danone a legvacakabb joghurt, már ami a gyümijoghurtokat illeti.

Ha te akarod összekeverni a gyümit joghurttal, akkor az aktívián kívül bármelyik natúr joghurt megteszi.

Nekem sajna nem volt szerencsém, nem fogadta el a házilag készített gyümijoghurtot, így én is a Zott szívecske, a Jogobella és az Aldiban kapható Milfina, valamint a Lidl-ben kapható Milbona mellett teszem le a voksom. Ezekben nincs E, meg tartósító, meg ilyenek, csak natúr joghurt és gyümi.

2012. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!