Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is van a babátok arcán...

Nektek is van a babátok arcán ilyen fehér mitesszerre hasonlító pöttyök?

Figyelt kérdés
7 hetes babàm arcán fedeztem fel ilyen pöttyöket,amit kinyomni se lehet,mert kemények,mint az àrpa...Mit tudok vele csinálni,hogy elmúljon?köszi
2013. nov. 11. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
valószinüleg tej kiütések, nem kell velük semmit csinálni és semmiképp ne próbáld neki nyomkodni, magától el fog mulni. legközelebb mutasd mega a védőnőnek de biztos hogy csak tejkiütés. Olvass utána a neten szinte minden babának van.
2013. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
jajj , ne nyomkodd neki. ezek nem pattanások. tejkiütés valszeg. Kislányomnak is pár hetesen jöttek ki de neki nagyon csúnya lett az egész arcbőre tőle, annyi volt , kaptunk valami gyógyszertári krémet és attól pár óra alatt elmúlt. Ha később esetleg kijöttek akkor bekentem neki. Állítólag ha anyatejjel bekened az is segít, bár én ebben annyira nem hiszek...
2013. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomon is voltak ,aggódtam is,hogy így marad,a védőnő azt mondta ne piszkáljam,el fog múlni...és így is lett,szépen fokozatosan mind elmúlt.Nem nyomkodtam,nem piszkáltam,nem kentem rá semmit.
2013. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen?

[link]



Ez a milia és teljesen természetes, magától el fog múlni pár hónap múlva.

Lányomnak is volt a szeme alatt pár hónapig.

2013. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magától el fog múlni. Ahogy az előttem lévő írta, linkelte...

Az én lányom pl úgy született, hogy az orrán volt több is. Nagyon zavart engem is, de mondták, hogy ne piszkáljam, eltűnik magától. Így is lett. Egy viszont volt, amit véletlenül lekaptam neki, beleakadt a körmöm, annak viszont még mindig látszik a helye a közelről (legalábbis én tudom, hogy ott volt pont), mint egy kis heg, (pedig már 1,5 éves) szóval ne piszkáld...

Jó pár hét volt...

2013. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám arcán is volt tejkiütés. Először az arcán, aztán a nyakán, mellkasán, sőt, a hátán is lett. Kaptunk rá gyógyszertári krémet, valami jó zsíros cuccot, az nagyon hamar levitte.
2013. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat,nem sok tejet kap már,mert tápszer pótlása van. Remèlem mùlik.de nem piros körülötte,mint a kiütés. Anyatejjel mentem,de a homlokán egy db jó ideje megvan neki.plusz egy a szeme alatt, az állàn ill.a pofiján kettő.
2013. nov. 11. 16:58
 8/8 A kérdező kommentje:
KEDVES 4ES!De olyan,amit linkeltél :-))
2013. nov. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!