Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hetes tápszeres babátok...

2,5 hetes tápszeres babátok hány ml-t eszik egyszerre? Az én kisbabám a 100-at is megeszi már, lassan az sem elég neki, igaz nagy súllyal született, az 5 kg-hoz közelít már. És adtok mellé esetleg plusz folyadékot? Mecsek baby teát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is annyit evett, meg is hízta a havi 1 kg-okat. Annyit adj neki amennyit kér. Persze ha nagyon sokat kér és a végét kibukja, akkor nem kell neki olyan sokat adni, de ezt ki fogod tapasztalni. Ha tudtam, h most többet enne a babám mint ami belefér, akkor büfiztettem kicsit, nyugtatgattam, és pár perc múlva már nem is kérte. Mi 5 hetesen 120-130-t ettünk, 2 hónaposan 140-150 és most 3 hónaposan 170-180-at.
2009. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!