Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros anyukák meddig...

Császáros anyukák meddig vártatok az első szeretkezéssel? Ha csak kézzel (nem benyúlva) juttat el engem az is baj?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Hát ha jól emlékszem mi nem vártuk ki a 6 hetet, igaz az első, az nem is volt a szó szoros értelmében vett együttlét, csak úgy ahogy fenn említetted. Nagyon féltem tőle, mármint az orgazmustól, de nem éreztem semmit, mármint semmi rosszat. Ugyanolyan volt az érzés mint császár előtt, akarom mondani, terhesség előtt. :)
2013. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az érzést ismerem,második baba,semmi változás ez biztos.

Csak az lett volna a kérdésem,hogy nagyjából 4 hetet vártunk és így csináljuk abból lesz e valami baj.Elsőnél kivártuk annak idején.

2013. nov. 12. 08:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem feszül nagyon a hasad akkor nem baj. Általában ki szokták várni a 6 hetes kontrollt, de mi volt együtt már előtte is óvszerrel,mikor már nem volt gyermekágyim :)
2013. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi két és fél hét után voltunk együtt, nem fájt, olyan volt, mint előtte! :)
2013. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A rendes szexel kivártuk a 6 hetet. Nem akartam semmi gondot magamnak. De más módon kényeztettük egymást amiből nem lett probléma. Csak maga a behatolást hagytuk ki.

Szóval amit te is említesz az nem gond. De a többivel inkább jobb megvárni a 6 hetet. Jobb félni mint megijedni. :)

2013. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Császárosként arra figyelj, hogy ne terheld meg nagyon a hasizmod, de mi pl a férjemmel kb 3 hetet vártunk, szörnyű kínok között :D Vigyázz magadra, párod is rád, és meglátjátok, hogy alakul a dolog...
2013. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!