Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós koraszülött fiamnak...

4 hós koraszülött fiamnak lehet adni bébiételt? (gondolok itt pl univer 4 hós kortól valóa) Amugy keveset szopizik és mildibé HA 1-t kapja.

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele.Olyan picike még a gyomruk ilyenkor....Mi is tápszeresek vagyunk/voltunk de 5-5,5 hósan kezdtem neki adni a gyümölcsöket.Nyugi ráérsz.Had fejlődjön még:)
2009. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bar az en fiam nem volt koraszulott de mar hozzataplalom mert tobbnyire tapszeres volt 2 honapos kora ota.Szoval mikor mentunk a 4 hos szurira akkor mondta a doki neni h most mar kezdjem el.

Most mar sok mindent eszik es jo etvagya van.

Esetleg kerdezd meg az orvost.Eloszor probalj egy kis alma levet majd nehany kanal valami mast.

A bebi etelekbol pedig jo az Univer de a Kecskemetit is ajanlom.

2009. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden bébiétel szövege egyezik meg azzal amit lehet már adni.De:Mi is koraszülöttek voltunk,elejétől tápszeresek és 3 és fél hósan lassan bevezettem a gyümit,mára 3 étkezés kiváltva(8 hós lesz hamarosan)Bébiételből a legjobb szerintem a kecskeméti de legtöbbször magam csinálok.
2009. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyeztess a dokiddal, védőnéniddel. Mi orvosi tanácsra kezdtük el a gyümit 4,5 hósan, mert nagyon szorpulásos volt atápszertől, azóta minden oké ezen a téren.
2009. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!