Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot lehet venni...

Crissty kérdése:

Milyen ajándékot lehet venni 6 hónapos kislánynak?

Figyelt kérdés
A szülőkkel egyeztetve a praktikus ajándék, amire szüksége van az már megvan, de szeretnék neki vmi játékot, mkvel még nem értékeli az ajándékot olyat szeretnék amivel később tud játszani. A ti gyermeketek mivel játszott először?
2013. nov. 13. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A Fisher Price-nak vannak tanuló játékai, pl. távirányító, telefon, stb., amivel fél éves kortól el tudnak játszani a babák, ezek szerintem jópofák.

Ami szerintem még hasznos lehet, az az etetőszékre rögzíthető játék, az én gyerkőcöm is imádja, és legalább leköti, nem a kajával játszik, míg etetem. :)

Pl.

[link]

vagy

[link]

2013. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát...színeset, ne túl keményet, és ha rám hallgatsz (ami nem kötelező) ne túl drágát, mert a zacskó, a kiskanál, a pelenka, távirányító sokkal jobb játék nekik, és a legdrágább játék is csak kb 2 napig érdekes... 7 hónapos baba anyukája
2013. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!