Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit hülye kérdés, de a...

Kicsit hülye kérdés, de a Sinlac/Sinemil beleszámít a tejalapú étkezésbe? Tejszármazék nincs bennük ugye. De akkor a tejérzékenyek hogy pótolják?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk tejallergiás a kislányunk, ráadásul nagyon, ezért 2 éves koráig nem kaphat semmiféle tejszármazékot, nyilván ilyen formában tejalapú étkezés nincs az étrednjében hat hetes kora óta. Aminosav alapú tápszert kap, mert csak ezt tolerálta, a többitől csúnya, véres hasmenése volt (Neocatet ivott). Egy éves kora óta a Neocate nem jár, a Peptit meg nem hajlandó meginni, ezért vitaminokat kap szirupban, plusz gabonatejeket (főként rizstejet, szójatejet). Plusz a Sinlacot, néha, de legszívesebben már azt eszi, amit mi. A férjem orvos, sokat töprengtünk az ideális étrenden vele is, és a gasztrós doktornőnkkel is, erre jutottunk, mivel a neki ajánlott tápszerek közül semmit nem fogad már el.
2013. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy beleszámít.
2013. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy beleszámít.
2013. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok nagy hozzáértő,de szerintem a tejalap,nem maga a tej miatt kell,hanem amik vannak benne,pl kálcium.Hiszen a tejallergiások nem ehetnek semmit,és mégis egészségesek az allergiát leszámítva.A tápszerekben meg van minden vitamin,ami kellhet.Csak szerintem egyszerübb tejalapút gyártani,mert az jobban hasonlít az anyatejre.
2013. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!