Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben más ez a SINLAC nevű...

Miben más ez a SINLAC nevű tápszer?

Figyelt kérdés

Itt olvastam pár kérdésben,hogy sokan azt adtok a babátoknak lefekvés elött, és jól bírja vele az éjjelt.

Kipróbálnám,de nem tudöom,hogy patikában,vagy hipermarketben kapható? Vagy orvos is felírja?

Az én babám Nestlé Lactogen harmonyt eszik, 10 hónapos lesz, és még mindig kétszer eszoik éjjel tápszert, plusz este amikor elalszik,tehát végülis háromszor.

Arra gondoltam,hogy nem teliti el rendesen ez, így kipróbálnám ezt a Sinlacot.


2013. szept. 23. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sinlac és Sinemil is elvileg nem tejalapú tápszer.Sűríteni szokták ezzel a tápszert a bukós babáknak.Én 10 hónapos korától váltottam át neki este arra,hogy tápszerbe tejpépet vagy Sinemilt teszek és sűrűre,kanalazhatóra csinálom.Ebből megeszik 250grammot és alszik reggelig.Bár nekem már 7 hetes korától átaludta az éjjelt,de 8hónapos korától nem fogadta el a cumisüveget és 2hónapot szenvedtem.Állandóan ébren volt már reggel 6kor.Meguntam,kanalasra váltottam.Azóta alszik este 8-9től reggel fél8-fél9ig.Elötte csak este 9től aludt reggel 6ig.
2013. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem anyatejes a fiam, 15 hónapos, ezt kapja vacsira 7 hónapos kora óta, persze szopi mellett és ébred éjjel többször is. Rizs és szentjánoskenyérmag lisztből van, allergiás babák is ehetik, szerintem receptre csak ekkor írja fel a doki, gyógyszertárban lehet kapni.
2013. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nekünk felírja doki 90%-al,de nekünk az alap tápszer is Milumil Pepti,ami tejallergiásoknak van.Bár nem az a kicsi,de öcsém az volt kicsinek így felírta nekünk is.Drága nagyon egyébként ha nem adják kedvezménnyel.Kb 2500ft egy doboz.

2013. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nekem is cicizik még a babám. Napközben 1-2X, éjjel meg eddig 2-3 alkalommal. Kb 10 napja váltottam arra,hogy este legfekvéshez tápszer, majd ha abba nem alszik bele akkor még egy kis cici. Kb fél 10 körül alszik el, utána 1 körül ébred, tápot adok neki, majd megint 5-6 között ébred,és mégegykis táp. De azért váltottam erre az esti tápszeres lefekvésre,mert gondoltam az lassabban szivódik fel mint az anyatej, és legalább reggel 6ig ki fogja bírni. Hát nem így lett.

2013. szept. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!