Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy rengeteg a...

Miért van az, hogy rengeteg a durva konfliktus, a beszólogatás, az irigykedés ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Régebben annyira jó volt ide járni, tanácsokat adni és kapni, de most mindenki lepontozgat, beszólogat a másiknak. Undorító! Komolyan gondolkodom azon, hogy nem fogok többet fellépni erre az oldalra, de sztem már sokan akik tisztességesen válaszolgattak, nem lépnek be. A végére csak a durva agresszív megkeseredett mag marad. Tegyünk már ez ellen!!!
2009. nov. 18. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

jaj, annyi ilyen kérdés volt már....

ne agyalj ilyeneken

2009. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél többen vagyunk, annál nagyobb lesz azoknak a száma aki beszólogat, lepontozgat. Nyugi, nem kell foglalkozni velük és akkor lassan leszoknak róla.
2009. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell a lepontozókkal foglalkozni, mert azzal csak magad hergeled fel és nekik szeritem pont ez a céljuk:)
2009. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ha nem sértelek meg titeket, mindegyikőtöket felpontozom:)
2009. nov. 18. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se kell ezen már többet lovagolni.az ilyen kérdéseknek sincs semmi értelme.változni nem változik semmi.aki kötekedő az az is marad.nem kötelező ide irni,meg olvasgatni sem.biztos vagyok benne,hogy sok vitát direkt gerjesztenek.
2009. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez jó kérdés, sokan remélnek itt választ a problémáikra és csak a durvaságot kapják.Én is tettem már fel kérdést és mindennek el lettem hordva.
2009. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi lehet az oka annak, hogy konfliktusokat gerjesztenek sokan, milyenek lehetnek az ilyenek a férjeikkel és a gyerekükkel?
2009. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy normális kérdésre (nem provokáló, nem ezerszer feltett, nem lényegtelen stb) normális válasz jár. Legalábbis én mindig normális választ kaptam a kérdéseimre. Mert valljuk be, tényleg van néhány kérdés ami elég idegesítő, amik miatt nem látni azokat akik tényleg segítségre szorulnak. De természetesen azokat sem kell leordítani. Az nekem is eszme jutott hogy az ilyenek vajon hogy bénnak a gyerekkel meg a család többi tagjával.
2009. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!