Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti esős-szeles időben kimentek...

Ti esős-szeles időben kimentek levegőzni/sétálni 8-9 hónapos babával? Ha igen miben? Muszáj minden nap kimenni sétálni?

Figyelt kérdés
Ha esik mivel takarjátok be?
2013. nov. 15. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Esős és szeles időben csak akkor kell kimenni, ha muszáj. Nem lesz semmi baj belőle, ha ezeken a napokon bent maradtok.
2013. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem muszáj bármilyen idő van, mert kutya is van.

Ha esik viszek esernyőt, a hátamon hordom mei tai-ban.

Így nekem nem is kell annyira felöltöztetnem őt, mintha babakocsiban vinném.

2013. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén?

Esőben és szélben nem. Nincs értelme, mert ha tényleg ilyen gánya idő van, akkor esővédőt raksz a kocsira. Innentől nem ér semmit a "levegőztetés" című program.

Nem muszáj mindennap kimenni, de az tény, hogy nagyon jót tesz nekik. Ha egy nap kimarad, attól még nem áll le a fejlődésben.

Ha Te beteg vagy pl. akkor inkább üljetek otthon 2 napot, minthogy kiviszed sétálni, mert "muszáj", aztán még betegebb leszel.

2013. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont ennyi idős a fiam. Én esőben nem megyek, annyira még nem igényli. Ha több napig esik, inkább felöltöztetem, és kimegyünk az erkélyre levegőzni, minthogy kint mászkáljunk és megázzunk. A szél olyan, hogy általában megyünk, kivéve, ha tényleg nagyon erős szél van.

Felöltöztetem rendesen: vastag, fülvédős sapka, overál (most még nem a téli verzió, van egy vékonyabb is), babakocsiba szőrmés zsák.

Nem muszáj kimenni, nem lesz semmi baja, ha egy-egy nap kimarad.

2013. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én esőben csak 14-15 hónapos kora körül mentem vele, de akkor is csak akkor, ha muszáj volt. Kisebb korában megoldottam máshogy.
2013. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én hóban-fagyban,esőben is kirakom a teraszra.jól beöltöztetem,plusz takaró,és lábzsák
2013. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!