Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Lactase Comfort cseppet...

A Lactase Comfort cseppet lehet a szájba is cseppenteni?

Figyelt kérdés
Elég macerás így mindig,mert csak anyatejet kap és így minden kaja előtt le kell fejnem egy kicsit amibe beleteszem.De ha meg egyszerre fejem le és minden alkalommal egy kortyot meg kell melegíteni.Éjjel is 2-szer eszik,3 hónapos.
2013. nov. 16. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kieg: amikor én szoptattam az első, tejcukor- és fehérjeérzékeny lányomat, még csak a lactase tabletta volt, az kellett porrá törni és vízben oldani, úgy adni neki, a dolog ugyanaz, ha nem fintorog és hajlandó lenyelni, nygodtan adhatod neki szájba is :)
2013. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem azt mondta az orvos hogy szájba nem a legjobb mert a babának nem lesz semmi baja, viszont az enzymnek egyrésze tönkre megy.

Úgy tudom éppen úgy kell használni mint a colief-et, legalábbis mi így használjuk.

Egyébbként 1-2 kortyot nem kell melegíteni!

2014. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy szájba ne cseppentsük.
2014. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, csak nem úgy fejti ki a hatását ahogy kéne.
2015. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!