Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fordult át a babád...

Mikor fordult át a babád tudatosan?

Figyelt kérdés
AZ én babám 4,5 hónapos, és csak az oldalára tud fordulni. Nem tud semerre. 2-3 hetesen egyszer átfordult a hasáról a hátára, de csak mérgében, véletlenül. Nincsen lemaradva, hogy 4,5 hónaposan nem tud forogni?
2013. nov. 16. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kislányom utál hason lenni 6 hetesen, hasról hátra fordult, most 4 hós és hátról hasra fordul tudatosan és vissza is. Egyáltalán nincs lemaradva, minden baba más :)
2013. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én babám pont azon a napon amikor 4 hónapos volt. Hátról hasra majd vissza hátra. Azóta is mindennap ismétli. Ha már oldalra fordul nemsokára át fog fordulni. Ha jól tudom 6 hónapos korig "kell" átfordulni. Ne aggódj!
2013. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan fordult a fiam hasra, 6 hónaposan vissza. 4,5 hónaposan még nem kell forogni, ne aggódj.
2013. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan hasra, 7 hónaposan vissza. Most másfél éves és szalad meg ugrál. :) Nyugi. :)
2013. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2.5 hónaposan hátról hasra, majdnem öt hónaposan hasról hátra. Nincs lemaradva a tiéd, csak türelem! ;)
2013. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig "kell" átfordulni. A mi lányunk az egyik irányba 5 hónaposan, a másikba majdnem 6 hónaposan fordult.
2013. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. így, hogy oldalra fordul és kicsit tovább is (csak elakad a kezében, beszorul neki) én is abban bízom, hogy hamarosan rájön :)
2013. nov. 16. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiam pár hete ugyanezt csinálta, ő is 4 és fél hónapos. Pár napig próbálkozott hasra fordulni, mindig elakadt a kezében, vagy visszahúzta a feje, mert azt hátra feszítette közben. Teljesen abbahagyta, kb. 2 hete semmilyen forgásnak nincs jele, viszont közben elkezdett a hangjával játszani.

Nincsenek elkésve, ismerek olyan kisfiút, aki csak 6 és fél hónaposan fordult meg, de utána nagyon gyorsan megcsinált mindent.

2013. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2 napja átfordult a Drágám :) azóta mást sem csinál, csak leteszem a hátára, és azonnal hason van. de még csak hátról hasra tud :)
2013. dec. 11. 09:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az enyém 6-án egyszer megfordult, azóta viszont nemhogy magától nem fordul, az ellen is tiltakozik, hogy én fordítsam... Remélem, ő is elkezdi most már.
2013. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!