Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5-én lesz 5 hónapos....

Kisfiam 5-én lesz 5 hónapos. Nagyon aktív gyerek, már 7 hetesen hasról hátra fordult majd egy hónapra rá vissza is. Már négykézláb kutyázik, lassan rájön hogy kell elindulni. Most jött ki az első foga is. Ettől úgy tudom köhöghet?

Figyelt kérdés
Voltunk doktornőnél, ő meghallgatta a kis tüdejét, de nem mondta hogy gond lenne. Nemrég volt egy teljes vérképe, ott is mindent rendben találtak. De azt vettem észre hogy kb 2-3 hete elég gyakran köhög, mondom azt gondoltam a fogzás miatti sok nyáltól, de mostanában ha felpörög játék közben szuszog is. Szerintetek ez mitől lehet? Vagy Anyukák!Tapasztaltatok hasonlót?
2013. szept. 27. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Örülök, hogy ilyen gyorsan fejlődik a babád mozgása, de ez szerintem egyáltalán nem tartozik a köhögés-fogzás témájához...
2013. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha a doktornő nem hall semmit a tüdején és nem lát a torkában semmit akkor nem beteg hanem valóban a sok nyáltól köhöghet. A szuszogás meg teljesen normális hisz mozog és elfárad közben.

Csak azt nem értem ezt az elején bevezetőnek minek írtad le?

" már 7 hetesen hasról hátra fordult majd egy hónapra rá vissza is. Már négykézláb kutyázik, lassan rájön hogy kell elindulni." Nem értem milyen összefüggés van a köhögés és az átfordulás között???

2013. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha dicséretre vártál akkor elég lett volna azt megkérdezned konkrétan. Nem kellett volna ilyen maszlaggal jönni h mitől köhög és h már mikor átfordult és h már majdnem mászik...
2013. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem azért írta le, hogy tudjuk miket szokott csinálni, ami közben rájön a köhögés.
2013. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vártam dícséretet, nem tudom miért kell egyből támadni. Amúgy meg igen, úgy ahogy az utolsó kommentelő írta, pontosan ezért írtam le miket csinál, hogy eközben jön nála ez a szuszogás, és hogy ezzel van e összefüggésben. Gondolom hogy elfárad, de hogy normális e hogy ettől így szuszogna. Köszönöm az értelmes válaszolóknak.
2013. szept. 27. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmi köze a köhögésnek a fogzáshoz,max ha folyik a nyála,az azért van.az orrfolyás sem magának a fogzásnak a tünete,inkább ezek a náthás tünetek azért vannak,mert gyengébb az immunrendszere,és jobban elkapja a nyavalyákat.Vidd el orvoshoz,mert a tünetek alapján van egy kis nátha...A mozgásfejlődéséről pedig annyit,hogy a túl korai mozgásfejlődés,későbbi hiperaktivitáshoz vezethet,vagy kötött izomzatra utal,amit kezelni kell.(egy gyógytornász)
2013. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!