Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Most ne puszilgassam...

SOS! Most ne puszilgassam ugye? Menjek orvoshoz vagy elég a gyerekorvos? Elkaphatja vagy elkapta? Addig is kenjem?

Figyelt kérdés
Ma reggelre bedagadt az egyik szemem alja,most néztem meg milyen,mert ha pislogok picit fáj.Picit be van gyulladva.Nem voltam pedig huzatban, sem tömegben ahol elkaphattam.Picikém egy hónapos,féltem a kérdésem r irányult.Csütörtökön megyek vele az egy hós státuszra akkor gondoltam megmutatni a gyerekorvosunknak,nyilván nem vizsgál meg de ezt ő is meg tudja nézni?A felnőtt orvoshoz kéne vinnem a picit és ott még összeszedne valamit ezt nem akarom.Van itthon tetrán szemkenőcs,nem tudom addig is kenjem e.

2013. nov. 19. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs aki vigyázzon rá?Én nem javasolnám,hogy így menj a státuszra,megfertőzheted a többi babát is.
2013. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A babának semmi baja kicsit rosszul fogalmaztam,én akarom magam megmutatni az ő gyerekorvosának és a felnőtt dokihoz nem akarok elmenni mert vinnem kéne magammal,nem nincs ki vigyázzon rá,és a státuszra időpontunk van.akkor nem lesz más minket meg behívnak rögtön.
2013. nov. 19. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fogalmaztam rosszul. :) Arra gondoltam,hogy addig nem tud rá vigyázni valaki,ameddig te elmész felnőtt dokihoz.
2013. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!