Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe fog kerülni kb. az a...

Mennyibe fog kerülni kb. az a csomag, amit a gyerekorvos ír ki, és szülés után kell kiváltani a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
Miket tartalmaz? Meg vagytok vele elégedve? Egészségpénztárral fizethető?
2013. okt. 24. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk popsikenőcsöt és alkoholt írt fel, semmi mást. ez kb. 500 Ft volt.
2013. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk írt fel fürdetőt, popsikenőcsöt, k-vitamint, és a köldökcsonk ápolásához szükséges cuccokat. 1500ft-ot fizettem.
2013. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

1 Tégely fürdetőkrém

2 tégely popsikenőcs

Köldök hintőpor

Köldökre alkohol

D vitamin...azt hiszem 6ezer körül fizetett a férjem

Konkrétan a popsikenőcsöt és fürdetőkrémet ki sem bontottam

Szóval felesleges pénzkidobás volt..

Fiamnak olyan jó bőre van hogy egyszer sem volt piros,kicsípett a feneke.a Felicitas csomagban volt a sudocrem..azt használtuk ( 3 db )

Pont aznap mentem vna a receptekért amikor megindult a szülés.így férjem ment el érte és kiváltani

Tuti hogy ezeket legközelebb nem is kérem

2013. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sebhintőpor, steril gézlap és vatta, napraforgó olaj. Ezek közül csak a sebhintőpor volt drága, de egy baromi nagy adagot adtak belőle, amiből alig használtunk valamit. Pénzkidobás volt. A többi párszáz forintos tétel. Popsikrémet én is Sudot használtam, vagy néha Neogranormont.
2013. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindent lehetett egészségpénztárral fizetni, amit felírtak. Mi használtuk/használjuk a popsikrémet a gyerekeknek, de hozzátéve, hogy egyáltalán nem érzékeny bőrűek, nem igényelnek speciális kezelést. A Sudokrém más minőség, de drágább is, ha olykor kipirosodott a popsijuk, akkor a Sudot használtuk. A fürdetőkrém szerintem nagyon jó, de az a titka, hogy használat előtt ki kell nyomni egy nagyobb tégelybe, és felönteni langyos vízzel kb. tusfürdő állagúra, akkor jól lehet használni. A tubusban olyan mint egy fogkrém, kezelhetetlen, csúszik, stb. A hintőpor nekünk is felesleges volt, nem váltottam ki (volt otthon eleve, de 1x ha használtuk 2 év alatt). D vitamin, K vitamin kell, azokat váltsd ki mindenképpen.
2013. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :-)
2013. okt. 24. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Huha nekünk kb 2600ból jött ki,de volt ,amit kaptunk.De olyan 3500ből max kijön úgy,hogy ebben pluszba benne van bimbóvédő krém is kb 1600ért.

Én a fürdetőt és popsikrémet utáltam.

2013. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!