Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hónapos melett tanfolyam?

16hónapos melett tanfolyam?

Figyelt kérdés
Volt valaki aki baba melett tanult így?mennyire lenne nehéz?tapasztalatok?
2013. nov. 19. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lediplomáztam a lányom mellett. Terhesen már benne voltam, két éves korára megvolt a diplomám.

Simán végig csináltam, nem volt problémám az idővel soha.

A férjem sokat segített a gyereknevelésben/ellátásban. Plusz talonban ott voltak anyámék és anyósék is.


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

2013. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megoldani, abbahagytam, mert egyedül nevelem, senkire nem tudtam volna hagyni.

Lehetetlen nincs, de ha nincs melletted egy társ, akkor szinte kivitelezhetetlen.

2013. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van segítséged, akkor simán.

Ha nincs, akkor nem igen. Mert hova teszed, amíg a tanfolyamon vagy.

2013. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

11 Hós volt mikor kezdtem

Választható időpontokban volt oktatás.én minden szombat és vasárnap jártam 5-5 órát

Azért ekkor mert ilyenkor férjem is otthon volt,anyumék is,anyósék is.hol itt hol ott volt a kisfiam

2013. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a fiam, OKJra járok mellette, egyáltalán nem nehéz. Később egyetemre is szeretnék menni, akkor már 2 gyerek mellől. :)
2013. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!