Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 10 hónapos babámnak...

Majdnem 10 hónapos babámnak rakhatok egy kis kakaót a tápszerbe?

Figyelt kérdés

Eddig semmilyen fajtát semmilyen módon nem fogadott el, viszont az én tejem is véges... Talán így még megpróbálnám. Nem korai?

Ja! És ha igen, akkor milyen fajtát? És kb milyen arányban?


2009. nov. 19. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a kérdésed,a tápszer nem kell neki.Adj neki gyümölcsöket,főzelékeket,az egészségesebb és jobb is mint a tápszer.Kakaót pedig tejjel add neki.Semmi baja nem lesz tőle,mégha újabban ezt állítják is.
2009. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem írni, hogy este csak. Ilyenkor kenyérkatonákat eszeget, lefekvés előtt szopizik, de nagyon úgy érzem, hogy a kenyerekhez egy kis mondjuk tápszer még elférne!

Nem vagyok a túlzott óvatosság híve, nem féltem eddig sem korábban adni a bevezetendő ételeket, de azért a tejjel mégis várnék még legalább 1 éves koráig.

2009. nov. 19. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
1 mokkáskanálnyi nesquicket adhatsz neki a tápszerbe szerintem. esetleg próbáld a macikávét, állítólag szeretik a babák. esetleg ízesített tápszert. milupa gyümis, v vaníliás, v humana banános...
2009. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én a kakaóval várnék. Allergén.
2009. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!