Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam tényleg "szivat engem"?

A fiam tényleg "szivat engem"?

Figyelt kérdés
8 hónapos, és mindig az ölemben aludt el, tegnap éjjel viszont már nem bírtam a hisztit, és betettem az ágyába, mindig sirni szokott ilyenkor, most is, de elbújtam, és mikor nem látott, maga mellé húzta a nyusziját, és elaludt...Lehet ennyire rafinált egy ennyi idős gyerek?
2013. nov. 20. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen:)
2013. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Már akár 6 hónaposan is lehet ilyen rafinált. Ezért nem kell a hisztijüknek engedni, és nem kell "sajnálni", ha sír.
2013. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Érdemes utánajárnod:

Kire ütött ez a gyerek?? :))))

2013. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen van is oylan könyv ahol épp az a amódszer hogy le kell tennia ababát és kimenni a szobából ha sir pár percenként bemenni hozzá, de legtöbbe setben pár nap alatt megszokja hogy egydül aludjuon el. Persze ez sem működik minden babaánál de soknál igen. Valószinüleg a te babád is ilyen. Ha lát akkor hisztizik hogy vedd fel ha nem akkor látja nincs itt senki és elalszik egyedül.
2013. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hallottam én is a suttogó módszerről, de hülyeségnek tartottam, ezek szerint lehet benne valami :D
2013. nov. 20. 15:48
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez NEM a suttogó módszer. Ott a babát állandóan fel kell venni, és nem hagyni aludni.

Az jó, ha lefekteted, és egyedül hagyod, nem mégy be hozzá, akkor sem, ha sír. Legfeljebb akkor, ha nagyon sokáig sír.

Ez minden babánál beválik. A babák úgy "viselkednek", ahogy az anyuka szoktatja őket.

Egy gyermekpszichológus tanácsolta egy fórumon egy anyukának: CSAK azt engedd meg, vagy tedd meg a babádnak, amit később is megakarsz engedni neki. Akkor később nem fogsz rá panaszkodni.

2013. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet egy 8 hónapos is rafinált. Abban nem értek egyet, hogy ha kimész és torkaszakadtából ordít már 2-3 perce, akkor ne menj be, de kis nyöszörgésekre meg kiabálásokra én sem mozdultam soha, mert az nem volt komoly és 5 perc alatt már aludt is a fiam. Meg kell tanulni megkülönböztetni, hogy mikor van tényleg gond és mikor csak "szivat".
2013. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak álomba sírta magát. Szerintem ez nem olyan vidám dolog...
2013. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj utolsó, nem kell itt a dráma, meg a bűntudatot ébresztgetni a kérdezőben, hiszen nem azt írta, hogy sírva aludt el a kisfia, hanem nyugodtan, nyuszival a kezében.


Kérdező, igen, lehet ennyire rafinált, bár szerintem ez nem a jó szó rá. Inkább csak egy állandó inger voltál neki, akit állandóan nézni, ölelni akar, akár nem alvás árán is. Az én kislányom is ilyen, sokszor csak az a megoldás, hogy beteszem az ágyába, kezébe adom a kutytusát és kimegyek. Néha visszasír engem, olyankor megpróbálom megint elringatni, van hogy sikerül, van hogy megint kimegyek egy idő után. Nincs ebben semmi rossz, így tanul majd meg egyedül elaludni.

2013. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as. Itt szó sem volt álomba sírásról. Miért kell rögtön a rosszindulat?
2013. nov. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!