Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúpnál mit jelent a...

Viburcol kúpnál mit jelent a kúra szerinti alkalmazás?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a várt hatáshoz végig kell csinálni egy kúrát (mind a 12 kúpot felhasználni). A tájékoztatón napi 2-3 kúpot javasolnak. Tehát: minden nap adjak kettőt vagy elég csak este adni? Napközben nem annyira vészes a fájdalom, de éjszaka nagyon sűrűn megébred a foga miatt.
2009. nov. 19. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden este adj neki.
2009. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok babánál nem kell a kúra, de van akinél igen. Nekem 10napot javasolt a doktornő, de a második napon este már hatott, onnantól csak akkor adtam ha "baj" volt. Én este adtam, de előfordult hogy napközben is kellett, mert egyszerre 4foga jött és nagyon megviselte. Próbáld meg hogy hogyan reagál ha 2-3napig adod, lehet nektek sem kell a kúra.
2009. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Tegnap este kapta meg az elsőt, kíváncsi leszek mikor fog hatni.

Amikor nálatok hatott, akkor az mit jelentett? Egész éjszaka ébredés nélkül aludt?

Lányom este 8-fél9 körül alszik el, reggel fél7-7-ig alszik. Közben viszont most már legalább 10-szer felébred, az elején cumival vissza tudom altatni, de egyre korábban köt ki közöttünk, mert karban sem alszik vissza :( és most már nagyon sokat forog, mászik álmában, lassan kitúr minket az ágyunkból. :( Sírni hagyni próbáltam, kb 1 percig bírtam, szóval ez nálunk nem megoldás. Remélem, ha ébredés nélkül átalussza az éjszakákat, akkor leszokik az ágyunkról...

2009. nov. 19. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Hááát így már másképp hangzik a dolog!! A köztetek levő alvás is nagyon belerondít ám az éjjelekbe. Nem kell sírni hagyni, de ne is vedd magatokhoz, ugyanis nagyon jó melletted!!!!!!!!!! Persze hogy nem akar egyedül lenni ha ott aludhat melletted :o) A jót hamar meg lehet szokni! Nem biztos hogy a kúptól átalussza az éjszakát, mert az nem hatásos arra hogy ne egyedül aludjon :o)

Fogzáskor nagyon jó, kb beadás után 15-20percel már hatásos, de nem úgy hogy aludjon, hanem hogy csillapítsa a fájdalmat,nyugtalanságot és ne ébredjen ezekre, vagy ha mégis ébred, vissza tudjon aludni anélkül hogy nálatok kötne ki.

2009. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Igen, sajnos egy kisebb betegség kapcsán nagyon elrontottuk ezt a dolgot... lázas volt és magunk közé vettük, h érezzük, ha feljebb megy, na azóta jár közénk... Az igazság az, hogy úgy hajnal 2-3 felé nekünk is kényelmesebb magunk közé venni, mint óránként átjárkálni cumit adni, megsimogatni, így "kéznél" van + nincs erőnk félórákat ringatni, h aztán mégse aludjon... Csakhogy a kis rafkós királylány rájött, hogy ha nem alszik vissza egyből, akkor átjöhet :) Szóval igen, a kúptól azt remélem, hogy a fájdalom okozta felébredések elmúlnak és nyugodtan alszik egész éjjel (egyébként, ha nagyon fáj neki, akkor köztünk is nagyon rosszul alszik, volt olyan éjszaka, hogy 10-20 percenként riadt fel sírva, tiszta zombik voltunk reggelre), és ha fel is ébred, vissza alszik magától. Mert az elején csak végleges ébredés előtt fél órával jött ám át, csak egyre jobban előrébb hozta...
2009. nov. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!