Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám mindkét fülén születé...

Kisbabám mindkét fülén születése óta szőkés barnás hosszú szőrszálak na jó inkább pihék vannak, el fognak ezek tűnni?

Figyelt kérdés
37. hétre született mindenki azt mondja biztos ezért van még rajta, de a hajára is azt mondták hogy ki fog hullani és kevesebb lesz neki, de még most is 3-4 cm-s dús haja van, annyi különbséggel, hogy már nem barna hanem szőkül kifele.
2009. nov. 19. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj elmúlik:) Amikor én szültem a fiamat akkor velem egy szobában volt egy anyuka aki ugyanakkor szülte a lányát.A kislánynak minkét fülén fekete hosszú szőrszálak voltak,mintha a haja ránőtt volna...Az orvos is mondta neki,hogy nyugi el fog tűnni....Nem kell aggódni..
2009. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én időre szültem mégis szőrös volt a lányom háta válla füle, olyan volt mint egy kis majom! :D Akkor még nagy haja is volt. Olyan 2 hónapos korára kikopott, de a haja is, úgyhogy 8 hónapos és kopasz :D
2009. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom (ma már 14 éves) is sűrű, vállig érő fekete hajjal született és még a homloka is pelyhes volt, meg a füle is. Kb. fél éves korára teljesen kihullott ez a pihe, de a haja megmaradt, azaz észrevétlenül cserélődött, sosem hullott ki teljesen, 3 hónaposan copfba kellett kötni a feje tetején, hogy lásson....
2009. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is a 37. hétre született. Már 4 hónapos, és eltűnt a füléről a szőr :)

A hatalmas haja se hullott ki, de ahogy nő, úgy világosodik. Már 1 hónappal ezelőtt túl kellett esnünk az első hajvágáson :)

2009. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattatok:)
2009. nov. 20. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak teljesen szoros volt a fule es a hata mikor megszuletett, tenyleg olyan volt mint egy kis majom, alig volt haja es a szemoldoke sem latszodott. Nagyon vicces volt. Most mar 7 honapos, a kis pihek a fulerol eltuntek, igaz a hata meg szoros es nagyon vagany kis punk seroja lett, nem vagtuk meg, magatol nott ki igy :D Nyugodj meg, el fog tunni.
2009. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!