Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jó minőségűek vagy...

Mennyire jó minőségűek vagy hordhatóak az aukciós oldalon vásárolt babaruhák?!

Figyelt kérdés
Sokan kiírják h jó állapotban és nem bolyhos de tényleg olyan is amikor megkapom?tapasztalat???
2009. nov. 19. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat vásárolok így és meg vagyok elégedve. az eladót le tudod ellenőrizni, nyilván ha sokan vásárolnak nála és meg vannak elégedve akkor az igazat állítja egy-egy aukciónál. Eleinte én is kétkedő, óvatos voltam, de ma már bátran vásárolok, nagyon sokszor ugyanattól a bevállt eladótól.Különleges, szép állapotó ruhákat lehet jó áron venni.
2009. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!Én csak a tesz-veszről tudok nyílatkozni.

Szerintem 90%-ban jó minöségű dolgok vannak.Főleg baba ruhák úgye amit nem tudnak még kihasználni.

Én nagyon sokat vásároltam már ott a fiamnak különböző eladoktól és teljesen megvoltam vele elégedve.És játékok,hordozó,babakocsit is ott vettem nem bántam meg.

Szerintem nyugodtan vásárolj:)!!!

Egy nem eladó csak vásárló:)!!!!

2009. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lég sokat vásárolok én is ezeken az oldalakon. Eddig még mindig nagyon jó állapotú dolgokat kaptam. Ha azt írják, hogy jó állapotú, akkor hihetsz nekik. Ha valami hibája van a ruhának (bárminek), azt leírják, fényképezik is.
2009. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer vettem a vaterán gyerekruhát. Nadrág + póló + ing volt. A kép alapján nagyon újnak nézett ki és nem is kellett csalódnom. Gyönyörű állapotban volt. Ha jó minőségű kép van a termékhez, akkor nyugodtan megveheted. És valóban érdemes mindig elolvasni az elaóról készült értékeléseket.
2009. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi!én is azt tervezem h több mindent onnan veszek majd mármint a tesz-veszről,csak mivel még 1szer sem vásároltam onnan félek h nem olyan lesz mint amire várok...mert tényleg igazán olcsó dolgok vannak...
2009. nov. 19. 14:07
 6/15 A kérdező kommentje:
most is találtam egy majdnem 100db-os babaruha csomagot 2000ft körüli áron,az eladó azt írja jó állapotú ruhák.hihetetlennek tűnik...
2009. nov. 19. 14:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok..a 100 db 2000ért kicsit olcsónak tűnik..szerintem jól fel fog menni az ára mire lejár a licit ha tényleg olyan jó minőségűek...bár nagyon sokan márkahívők és a nem annyira márkás rucikat meg lehet kapni olcsóbban is. én viszont tapasztalatból a márkákra esküszök (de ez csak az én véleményem saját tapasztalat miatt)
2009. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam picit...

Már csak az a kérdés hogy 20 hetes pocaklakóm van,a párom szerint túl korai még venni bármit is babona miatt de ilyen jó ajánlatot nehezen hagynék ki....:S

2009. nov. 19. 14:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ilyen ajánlatokat mindig lehet találni a teszveszen. Szóval, ha most babonából kihagyjátok, 30. hétig 10 aukciót is találhatsz akár.
2009. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én kicsit ellentmondok az előzőknek. Én vettem már jót is és nagyon rosszat is sajna a teszveszen. És mikor reklamáltam az eladónál még neki állt feljebb. Lehet hogy olyat jó inkább venni, ahol a saját gyerekéét árulja, nem úgy hogy ő megveszi kiválogatja ami neki kell, aztán a maradék rosszat meg továbbadja. Hogy hány meg hány eladó van így. Néha ha sok időm van szoktam így nyomozgatni, és el nem hiszitek néha egy dolog hány kört fut és persze mindig kiveszik belőle a legjobbakat.Meg nekem van rossz tapasztalatom is a szállítással.Én még aznap jelentkeztem és utaltam, de még 2 hét után sem volt nálam a cucc, csak az ígérgetés volt, meg a postaktsg módosítgatás, míg végül már 1500 körül volt a posta és mikor megérkezett a fele ár volt rajta.De ha ezt beírod az értékelésbe, akkor válaszul te is kapsz egy jó kis negatívat. Pedig csak az igazat írtad.Úgyhogy én sajna nem vagyok olyan elégedett!De neked sok szerencsét!
2009. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!