Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szakdolgozat tippekre lenne...

Szakdolgozat tippekre lenne szükségem babás témakörben! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Babás témakörben szeretném írni a szakdolgozatomat, azon belül is a pénzbeli ellátásokról tehát thgys, gyed, gyes, gyet-el kapcsolatban vagy esetleg a családtámogatási ellátásokról családi pótlék ilyesmi.

Szívesen vennék pár ötletet, címet, gondolatokat, esetleg, hogy ti miről írnátok, igazából bármit, ami hasznos lehet.

Nagyon szépen köszönöm! :-)


2013. nov. 21. 09:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Most már van miből gazdálkodnom! Ment mindenkinek a zöld kezecske!
2013. nov. 21. 10:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Hűha...jól lepontoztatok,pedig csak az igazat írtam,hogy mi van most Magyarországon...és csak én lettem lepontozva. Hát köszi...pfff
2013. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem értem ki pontozott le! A te válaszod is hasznos volt, zöld kezet nyomtam, mert segítettél. Aki meg lepontozott megírná miért? Köszi!
2013. nov. 21. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!