Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsokara kislanyunk születik!...

Nemsokara kislanyunk születik! Előszőr a párommal a Mìra nevre gondoltunk, de a csalad elbizonytalanittot! Nagyon szeretnénk egy kedves nevet. Van ötletetek? Mi a vélemenyetek a Mìra névről? A vezeték név Gábos!

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név,de ne adjatok senki véleményere! Ami nektek tetszik,azt kell adni! Nekünk is mondtak ezt azt az idősebbek a Dominikra,mert ők Jòska,Pista,Jancsira számítottak,de minket r.hadtul nem érdekelt. Azòta már mindenki megszokta.

32 hkm

2013. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hajrá, Gábos Míra! :)

Ha ezt szeretnétek legyen ez, nincs semmi gond vele!

2013. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik, nem szeretem a divatneveket, de ha nektek ez tetszik, akkor ne adjatok más nevet, mert az úgysem lesz számotokra az igazi és megbánjátok ha ez miatt váltotok.
2013. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sosem fogtok olyan nevet találni, ami mindenkinek tetszik. Úgyhogy ami nektek tetszik, azt adjátok.
2013. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó és még jól is hangzik. Ismerősöm kislánya is Mira. Gyönyörű kislány, nagy gomb szemekkel. Szerintem nagyon szép név.
2013. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép név!
2013. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép név!!! :-) Csak az számít Nektek mi tetszik és Ti mit akartok!!!
2013. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Kira tetszik!!!! :)
2013. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár én nem adnám a lányomnak,de semmi gond nincs a névvel és a vezetéknévvel sem.Nektek kell tetszenie,nem másoknak.Nekem is furán néztem amikor elmondtam mi lesz a lányunk neve. Ő Lilien. De megszokták,mert végülis Lili-nek hívják,én szoktam Liliennek csak.
2013. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!