Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell aludnia egy 7...

Mennyit kell aludnia egy 7 hetes babának? A ti babátok mennyi alszik? Normális, ha össz-vissz napi 10 órát alszik?

Figyelt kérdés
Sajnos egy fertőzés miatt nagyon aluszékony baba volt, még enni sem kelt fel. Úgy néz ki, talán sikerült legyűrni a betegséget (kop-kop), viszont most alig alszik. Egész nap fent van. Ha nem megyünk babakocsizni, akkor még ennyit sem alszik. Ez normális? Nem nyűgös különösebben, igényli a társaságot, de nem sír, nem fáj a hasa, egyszerűen nézelődik, gügyörészget és élvezi ha a kezünkben van.
2013. nov. 22. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
valószinüleg normális. egyik barátnöm kisfia születésétöl nem alszik napközben max 1 órát. ö sem sir meg semmi csak nézelödik most már dumál (5 hónapos) Ök is nagyon aggódtak emaitt mert ugyebár elvileg egy ujszülött egész nap alaszik. De a gyerekorvos megnyugtatta őket hogy vannak iylen babák. Most ugy néz ki a napjuk hogy délelött délután alszik fél fél órát és éjjel 13 órát. közben egyszer eszik. Bár most kezd jönni a foga igy reggel korábban kel tehát nincs mindig meg a 13 óra. Még fejlettebb is a koránál mivel a sok ébrenlét miatt gyorsabban fejlödik, erre is azt mondta a gyerkorvos hogy telejsen érthetö hogy igy van. Több inger éri igy gyorsabban fejlödik.
2013. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
én 1 hétig voltam kòrhàzban mert sok vért vesztettem. a baba végig aludt. alig volt ébren. na itthon viszont alig aludt .nappal kb 3x fél òrát aludt.
2013. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát a lányom is kb ennyit aludt ennyi idősen:( fáradt és nyügi is volt emiatt:(

Aztán -sokat támadott suttogót próbáltam a magam módján-, szépen kialakítottuk az "alvási rituálét" szépen lassan hozzászokott az alváshoz) de nehéz volt, én sírni soha nem hagytam.

Egyébként minden gyerek más, ha el van nem nyügi, akkor ne streszelj ezen!

2013. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én örülnék ha a fiam 10 órát tudna nappal aludni, de csak fél, max 1 órákat alszik alkalmanként evés után. amúgy meg egy darabig elvan magában, beszélget a plüsseivel vagy a zenélőforgóval, aztán jön a kétségbeesés hogy anya hol van, akkor kézben elnézelődik egy darabig aztán már jön megint az evés és ez megy nappal. éjjel szerencsére kialussza a 4-5 órát. vasárnap lesz 6 hetes
2013. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!