Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feketeerdő desszerttől lesz baja?

Feketeerdő desszerttől lesz baja?

Figyelt kérdés
Az én édes drága kicsi férjem az előbb evett egy Lidl-ös feketeerdő desszertet, amiből megkínálta a 8 hónapos kisfiunkat :) azt mondja, nem adott neki sokat (én nem láttam, de hiszek neki). Szerintetek lesz valami baja a kicsinek?
2013. nov. 23. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja.
2013. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Allergiája lehet tőle,ha az nem,akkor max kis hasmenés. Mi nem vagyunk jósok,hogy hogy reagál a szervezete.
2013. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy senki nem jós, de ez a fórum nem azért van, hogy kérdezzünk? :)
2013. nov. 23. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Így egyszeri dologtól úgy gondolom, nem. De azért beszéljétek meg, máskor ne nassoljanak együtt, még kicsi hozzá:)))
2013. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem szerencsés, akár alkohol is lehet benne, nem beszélve a tejtermékről, tartósító szerektől és hasonló klassz dolgokról. De egy picikétől valószínűleg nem lesz baja. Én se csókolnám homlokon a férjemet a helyedben...
2013. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!