Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon vágyom már babára....

Nagyon vágyom már babára. Hogyan nyomhatnám el magamban az érzést?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 évem van még hátra az egyetembol, viszont megorulok a babákért. Annyira vágyom már az anyaságra. Párom is szeretne már, de bizonytalanok vagyunk, hogy talán eloszor be kellene fejezni az egyetemet. Ha el is nyomom magamban az érzést néhány honap mulva ujra ram tor, es nem tudok szabadulni. Egyebkent sajat lakásban élunk, igaz fizetjuk a lakashitelt, de mindenunk megvan auto, paromnak biztos munkahely, ami nagy szo a mai vilagban. A lakas szepen berendezve, boldogok vagyunk.

2013. nov. 24. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Húha ! Akkor mi a gond?
2013. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy győz a józan ész, és még vársz a babára, vagy lemondasz az egyetemről.
2013. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Miért kellene lemondani az egyetemről?

Nagyon sokan elvégzik az egyetemet ilyen esetben!

2013. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vágjatok bele! Most az új törvény szerint a felsőoktatásban tanulók is jogosultak lesznek gyed-re. Szerintem ha mindketten akarjátok, akkor vágjatok bele! Míg otthon vagy is el tudod végezni az egyetemet én is gyed alatt szereztem másoddiplomát. Szerintem nincs mint gondolkodni:)
2013. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én megvárnám az egyetem végét, esetleg 1-2 év munkát. Hidd el, jobb lesz visszamenni dolgozni valahova, mint állást keresni kisgyerek mellett nulla szakmai tapasztalattal.
2013. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így :) én 22 éves vagyok, még egy félév van az egyetemből, és nincs lakás, autó, meg a párom is tanul :) Ésszel kell csinálni, egy gyermek jövője múlik azon, hogy hogy készítik elő neki a terepet. Semmiféleképp nem akarok szegénységbe szülni, szóval pár évig még nekem is ki kell bírni :)
2013. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!