Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-14 hós gyereketek mennyi...

13-14 hós gyereketek mennyi tápszert /tejitalt iszok meg lefekvéstől reggelig?

Figyelt kérdés
Az én fiam 180ml-majd 210ml hajnalba és reggel 6-kor megint kel akkor is 210ml-t megiszik. Ez nem sok?
2013. nov. 24. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hónapos kora óta csak este és reggel eszik.

Most múlt 1 éves, este megiszik 260-270ml tápszert, legközelebb reggel fél 8-8 körül eszik.


Eszik sokat napközben a fiad?

Lehet, nem lakik jól.

2013. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen:/ kipukkadásig eszik. :/ vacsira is kap szilárdat,csak utána kap tejitalt
2013. nov. 24. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
14 hós a fiam és semmilyen tápszert nem kap, sem tejet, mert nem kell neki. Reggel tejpépet eszik, este meg sinlacot. Nincs azzal semmi gond, ha megissza igya.
2013. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vacsira tejpépbe kapja a tápszerport,mivel nem cumisüvegezik már 8hós korától,mert nem kellett neki.Simán meg nem issza meg.250-350gramm tejpépet eszik,ebbe van 5-7kanál tápszerpor.

Tejitalt nem iszik,tejet vagy kakaót kap.Vagy tejbe áztatva kekszet,babapiskótát,müzlit vagy estére tejbegrízt.Nem kap minden nap általában tejet,de 200-300mili között iszik ha kap.

Ha megissza,ne aggódj,tele van vitaminnal,nem lesz baja tőle.Sőt jobb is,nekem lányom már 6 hónaposan is csak estére fogadta el,így őt tömhettem tejpéppel meg mindennel,hogy tuti elég legyen.

2013. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lefekvéskor kb. 200 ml tápszert iszik, hajnalban (5-6 körül) meg 120 ml-t. Tejet, tejitalt nem iszik, nem szereti.
2013. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!