Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is nyugtalan ma a...

Nektek is nyugtalan ma a babátok/gyereketek?

Figyelt kérdés
Egész nap alig alszik 4hetes kislányom.Cicizne mindig.Mozdulni nem bírok mellőle mert sír,nyafog.
2013. okt. 10. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4 hetesen normális, hogy folyton cicizne :) mindig okkal ciciznek a babák - csinálják a tejet, mert növekedési ugrás jön, mert nem elég tápláló, stb....

add neki a cicit! :)

2013. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém mintha fel lenne húzva, mindent pakol, rombol, leránt, tép, zúz.. kisördög..:) (17 hós)
2013. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy 3 hetes növekedési ugrás. Nem ez lenne az? Hagyjad hogy egyen egy két nap és visszaáll minden.
2013. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon az volt ma (most aludt el).

Sírós volt, nyafogós, mászott összevissza, mint akit felhúztak, szedett le mindenhonnan mindent...ÁÁÁÁ. :)

(8 hós)

2013. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kétévesembe ma belebújt a kisördög. Jó kedve volt, nevetgélt, meg minden, de irtó sokat rosszalkodott. :) mindent megcsinált, amiről tudja, hogy nem szabad. A szemében meg láttam azt a csillogást... :) kis huncut pumuklim...
2013. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az en pici fiam is más volt ma. Fáradt volt ám mégsem tudott elaludni egész nap .. Csak feküdt a karomban, nyugodtan, de kipattant szemekkel. Nagyon sajnáltam szegényt! :-(

Most este 1,5 órát altattam, most tettem le. Remélem tud egy nagyot aludni.

2013. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1éves és egész délelött csak sírt...Mondjuk jön 4 foga és szerintem a torka is fáj.
2013. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A frontra lehetnek èrzèkenyek?
2013. okt. 11. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:

A fiam tuti érzékeny a frontra. Azt vettem észre h főleg akkor ha szeles idő jön. És jött is mára! :-) ma egész jó baba eddig, bár az étvágya nem az igazi...


7-es voltam

2013. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!