Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós a kisbabája...

Akinek hasfájós a kisbabája mit csinált Vele? Nekünk semmi sem használ.

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapos és még mindig nagyon hasfájós. Nem tud rendesen nyugodtan szopizni emiatt.
2009. nov. 20. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk sem használt semmi.

Véletlenül megcsináltattam egy tejcukor terheléses vizsgálatot,ami pozitív lett.

Kapott rá gyógyszert és azóta elvágták a hasfájást.

A kisfiam is anyatejes és mellette a gyógyszer segítségével nyugodtam szopik és semmi baja..

2009. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem használt, 3 hónaposan elmúlt.
2009. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém allergiás a tejre és a szójára. HA ezekből én nem fogyasztok semmit, akkor neki sincs semmi baja. Próbáld ki... (A mérték tényleg a nulla, sem belefőzve sem belesütve sem lehet semmi a kajámban)
2009. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és persze lehet, hogy nálatok nem ez a baj, de egy próbát megér...
2009. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nálunk az Infacol használt, minden szopizás előtt kapott.
2009. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi nem használt /angol víz, tornáztatás, stb/, 4,5 hónapig nem aludtunk és csak sírt. Nehéz volt. Kitartás és nyugalom.
2009. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Semmi, de semmi nem használt. Espumisan csepp, Infacol, Gripe water angol gyógyvíz, köménymagos tea, tornáztatás. Ezek egyike sem jött be. Anyatejes kisfiú, 2.5 hónapig tartott, kegyetlen volt. De aztán mintha elvágták volna, megszűntek a panaszok. Kitartás!!!
2009. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vettem egy homeós szert( Colosynthis 9 ch) amiből minden evés előtt,vagy után kap 3-az vízben feloldva,és azóta minden rendben.5 hetes.Első gyermekünknél sajnos nem ismertem ezta szert,és mi is kinlódtunk 3 hónapig.
2009. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is homeós szert használtunk,míg végül 5,5hónaposan végleg elmúlt a hasfájás. Az első 2,5hónap maga volt a horror :o( A homesós szereket is végigpróbáltuk, és az utolsó segített. Néha még akkor is fájdogált neki, de csak akkor amikor mohón evett és nem büfizett rendesen. Mi a dioscorea villosa-t és a chamomillát szedtünk, homeós orvos tanácsára.
2009. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a Gripe Water vált be, illetve azt vettem észre, ha teát ittam, akkor nyűgösebb volt a kisfiam (ezért le is álltam a teázással).
2009. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!