Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojásos nokedlit 1 évesnek?

Tojásos nokedlit 1 évesnek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg eheti a tojást már,de talán a tojásos nokedliben eléggé sok a tojás.Illetve rajta sok.De eheti egyébként,csak rendesen legyen megsütve a tojás rajta.
2013. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Sárgáját már evett. Ahogy kiszaggattam a nokedlit ott ágaskodott,hogy kell neki. Úgy simán kapott pár "szemet" belőle,de gondoltam mi lenne ha már tojással együtt kapna. Így akkor be is vezetném csak kérdés tényleg,hogy ez így nem lenne e sok egyszerre?!
2013. nov. 25. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem adj neki,csak keveset.Ma adj neki pár falatot,holnap picit többet.Óvatosan kell a tojással még bánni azért később is.De nem hinném,hogy baja lenne,hiszen megfő és megsül rendesen.
2013. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kaphat már egyévesen tojásfehérjét is,ugyh.mehet a nokedli! :)
2013. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Önmnagától ne tegye, mert esetleg baj lehet belőle. Szerintem MINDENKÉPPEN kérje ki egyrmekorvos vagy gyermek-dietetikus véleményét, és csak ennek birtokában döntsön.
2013. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dudok Andrásné ***** válasza:
Az én unokám még pár honapos volt, szopott és mikor ettünk a savanyu uborkát leste.Ne tudd meg hogy cuppogott vele mikor odanyujtottam neki. Nekem 4 gyermekem van,soha nem adtam nekik tápszert.Persze először a bébiételek, de ahogy asztalhoz tettem a székjüket, mindenből kaptak. 1 évesen már a szalonnát is imádták, ahogy elkapartam nekik kenyérrel. Soha nem voltak betegek és minden evők ma is.A főzelékeket mindég habartam, ették a tejbegrizt is stb.Lehet, most egyesek maradinak vélnek és elitélnek, de kérdezzétek meg szüleiteket ti mit ettetek????
2013. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 deadly108 válasza:
szalonna? azért annál van egészségesebb is. Nekem persze anyám adott májkrémet 4 hónaposan de sose mondom, hogy én a saját gyerekemnek adnék...
2013. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!