Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Olyan picike a babám,...

Lányok! Olyan picike a babám, nincs gond ugye?

Figyelt kérdés
kislányom 2.30kgszületett 48cm rel.6hónapos koráig kizárólag anyatejes volt ,félévesen elérte a 6kg.most 10hónapos és éppencsak 7kg.még mindig szopizik de mindent eszik mellé.kevésnek találom a súlyát.nektek mekkora 10hós babátok?

#pici.apró
2013. nov. 26. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hósan 9,5kiló volt,3400grammal született.De eléggé magas baba,akkor volt kb 78-80centi.Gondolom ti se vagytok óriások,azért ekkora.Én nem vagyok kicsi magasságban,apja se a kicsinek,meg az én apai részem is óriási magasságban.Párom ugyan nagyon vékony,de én csak fogyással lettem vékony,tehát nekem nem meglepő,hogy husi a kicsi.
2013. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egészséges, az orvos nem találja picinek, akkor nem baj.
2013. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hál Istennek eddig nem volt beteg
2013. nov. 26. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kicsi,nekem egy éves és 2 hetes és most 7,9kg.ő 2,4 el született.de én nem találom őt soványnak.gondolom őis korábban született.
2013. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés, főleg a születési súlyához képest. Arra nem emlékszem, hogy 10 hónaposan mennyi volt a lányunk súlya, de 1 évesen 8 kiló volt, pedig ő 3100 gr-al született.
2013. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm...igen egy hónappal elöbb született a vártnál
2013. nov. 26. 11:39
 7/7 F.B.I. ***** válasza:

Szia! Egészséges, ha a baba féléves korára megduplázza, egyéves korára megtriplázza a születési súlyát. Teljesen normális a babócád nyugi :D

Örülj, hogy nem kell akkor súlyt emelgetned :D

2013. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!