Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Römer, Cybex gyerekülések...

Römer, Cybex gyerekülések 9-18 kg kategóriában valóban megérik a 100 ezer forint körüli árukat? Miben több, mint az olyan 40-50 ezer körüli ülések?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Römert vettem használtan 5000-ért. Új huzatot varrattam rá és ezt használjuk kb. 2,5 éve. Most kell majd nagyobbra váltanunk. Mi nagyon elégedettek vagyunk vele, de én pl. még 50.000-t is soknak tartottam volna a gyerekülésért, mert két és fél év alatt tényleg kinőtte. A következőt már valószínűleg újonnan vesszük.
2013. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyermekmentős mondta múlt héten:

nem kell 100000-es gyerekülés, a tescogazdaságos ugyanúgy életet ment.

2013. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért igen sokféle ülést lehet kapni 100e alatt, Römert is meg pajzsos Cybexet is pl újonnan. Ezek csak bizonyos isofixes darabok, amit írtál.

Én személy szerint használtan nem vennék ülést a gyereknek. Ebben a kategóriában Maxi Cosit vettünk. Nem isofixes, de ezek még oda vannak rögzítve külön a biztonsági övvel az üléshez. A nagyobból más isofixes van, azt nem találtam anélkül biztonságosnak. Gyerekülés meg kell, én két saroknyira is bekötöm őket.

Érdemes az adac tesztet megnézni, nem hiszem, hogy azok a legjobbak, amiket itthon ennyi pénzért lehet kapni.

[link]

2013. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vásárlás előtt leginkább a töréstesztek alapján szűrtem. Most rákerestem erre a kategóriára, melyekre gondolhatsz, de 50-60 alatt nem találtam hirtelen olyat, aminek jó a töréstesztje. De 60-ért lehet pl kapni a Cybex Juno-fixet, aminek már jó a tesztje, azt már nyugodt szívvel megvenném és mégsem 100 ezer. A teszteket itt találod:

[link]


És egyébként persze, életet menthet a tescos ülés is adott esetben, mivel megvédi a gyereket, hogy kirepüljön. De én úgy gondolom, hogy ennél azért többet is tehetünk a picur védelmében. Oldal-csípő-fejvédelem, végig kell nézni pár tesztet, hogy mi alapján adják az eredményeket, nem a kirepülés áll a középpontban, főleg, mert azt mind tudja, ha normálisan be van kötve.

2013. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Römert vettem használtan 40 ezerért. Szerintem érdemes a minőséget megvásárolni, mert megbízhatóbb.
2013. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Romert vettunk ujonnan 70ezerert. Nagyon draga de jo a torestesztje. Elvileg akar 4-5 eves koraig jo. Hasznaltat nem vennek, a leirasaban is az van h ha kis koccanas baleset tortrnik ne hasznald mert belul megserulhet az ules.
2013. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Isofixes ülésbe ültetem a gyerekeimet, volt már egyszer egy súlyos balestünk még a gyerekek előtt, akkor a 9 légzsáknak köszönhettünk sok mindent. Szerintem a gyerek biztonságán nem szabad spórolni, és bízom az adac-ban.

A kicsink 9-18-as kategóriában JANE Exoban ül, a nagy 18+ kategóriában Cybexbe. Egyébként ha egy gyerekünk lenne tutira nem 2 ülést vennék hanem egyet,9-36os kategóriában ami isofixes, tudom, hogy nincs ilyen sok és drágább, de akkor inkább használtat.

2013. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!