Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az ilyen pelenka...

Mit gondoltok az ilyen pelenkareklámokról? Gusztustalanok? Mit szólnátok, ha nálunk is ilyenek mennének?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 26. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a fingás mint vicc. Nekem nem humoros. Örülök, hogy ez külföldön maradt.
2013. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én semmi gusztustalant nem látok benne, de nekem van gyerekem, egy kis pukin nem akadok ki. Amúgy ennél csak gusztustalanabb dolgokat látni a tévében.
2013. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jön be...
2013. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már!

Ez sem rosszabb, mint a korpás hajú, hüvelygombás, körömgombás, prosztata-nagyobbodott reklámok.

Annyi ruhán keresztül nem is hallani így a pukit:))

2013. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én végigröhögtem ezt a fél percet :) szerintem aranyos reklám. külföldön nem olyan prűdek az emberek mint itt, mi baj van ezzel? a ti pici babátok nem pukizott? az enyém állandóan azt csinálja, ha kell akkor kell, inkább mint hasfájós legyen, sőt ha kakil még durvább hangokat ad ki.
2013. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát halálra éppen nem röhögtem magam (őszintén szólva el sem mosolyodtam), de gusztustalannak akkor sem nevezném. A kisbabák pukiznak, nem is keveset; nincs ebben semmi gusztustalan, ennél sokkal gusztustalanabb reklámok vannak és azokon se lepődik meg senki.
2013. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy a hüvelygombás, lábgombás, stb. reklámokat nem tartom gusztustalannak. Erre sem írtam, hogy gusztustalan, de ettől nem jön be és kész.
2013. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!