Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit gondoltok a szőrösebb típusú lányokról, szerintetek visszatetszők és gusztustalanok?

Figyelt kérdés
Mondjuk akkor, ha egy lány kicsit szőrösebb v. erősebb szőrzetű, de azért nem lobogtatja, hanem szőrteleníti rendszeresen, de nem lesz olyan sima mint a babapopsi. Én is szőrösebb típus vagyok és borotvával szinte lehetetlen a kisebb borostát eltüntetni, annyira rá kell nyomni a borotvát, hogy attól meg piros lesz és kisebesedik és rettentően fáj a mindennapos borotválás miatt, ha meg epilálom, akkor meg piros pöttyök lesznek rajtam, és szőrtüszőgyulladást okoz. Szerintetek ez nagyon gáz dolog, mert én emiatt elég gátlásos vagyok és úgy érzem, hogy soha senki nem tud majd így elfogadni. 19/L
2013. aug. 11. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, vannak rá korszerű megoldások. Puncinál viszont egy kicsit fájdalmas a nyalogatás, ha borostás.
2013. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Ilyen vagy és kész
2013. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nekem mega borotválás után pirosodik ki mindig....ez van nálam lényegtelen engem abszolút nem zavarna
2013. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet hogy mennyi is az a szőr.
2013. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha figyelsz erre akkor nem olyan gáz.
2013. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szőrteleníti,akkor nem baj.
2013. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
küldj magadról egy képet, ha az arcod szép, akkor nem lehet olyan nagy gond
2013. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vészes a szőr sem. Te meg még teszel is ellene. Szóval semmi gond nem lehet veled.


Egyébként borotvával ha ellenkező irányba húzod, akkor szépen lejön. Nekem wilkinsonnal simán lejön, pedig azon még rács is van a penge előtt.

2013. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pontosan ilyen lányt keresek, ráadásul tartós kapcsolatra. Persze attól függ, hogy a fentebb leírtakat intim területre értetted, vagy úgy általában? Én szeretem, ha a kiszemelt lány karja szőrös (mértékkel persze), hasa, háta egy picit amolyan nőies mértékben szőrös. Viszont intim részen egyenesen elvárom, hogy ne szőrtelenítsen. :) (Bocsi, ha erős volt e megfogalmazás) Szóval ne aggódj, bőven tudsz válogatni, csak légy nyitott és ne keseredj el. :)
2013. aug. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,sok és erős a szőrzetem,szinte lehetetlen hogy mindig tökéletesen sima legyek.Eleinte engem is zavart,de mivel a barátomat egyáltalán nem zavarja,az én gátlásain is oldódtak.
2013. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!