Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érte el babád a születés...

Mikor érte el babád a születési súlyát?

Figyelt kérdés
Mikorra "kell" nekik elérni? Ti babátok mennyit hízott naponta? Kislányom 3160 grammal született, szombaton hoztunk haza 3050 grammal. Ma, csütörtökön 3100 gramm. Jól haladunk?
2013. nov. 28. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 1 kilót gyarapodott havonta.Tehát naponta kb 33 gr-ot. De ez minden gyereknél más. Szerintem jó a tiétek is.Ha nem elég,úgyis mondja a doki.
2013. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell mennünk először a dokihoz.
2013. nov. 28. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez változó.Az én lányom 2700gr-mal született szerdán.Szombaton 2760grammal jöttünk haza,olyan jól beindult a tejem már ott a kórházban.
2013. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jól haladtok, semmi gond.

Az én kisfiam már a kórházban utolérte magát, 2750-nel született és 2780-nal hoztuk haza, 5 naposan.

Minden gyerek más, de rendben vagytok, ne izgulj, Akkor lenne gond, ha nem gyarapodna, hanem azóta is csak veszítene a súlyából. De így minden rendben van.

2013. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a babád súlya. Nekünk a védőnő azt mondta, 2 hét alatt kell visszaszedni a születési súlyát.
2013. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes az én fiam nem esett vissza egy dekát sem, folyamatosan gyarapodott. Szerintem rossz volt a mérleg egyébként, 2370g született másnap 2450g mértek neki...
2013. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem adott le a súlyából,3870-el született és 3980-al hoztuk haza. Az első 5 hónapban 1-másfél kilókat hízott,kis husos volt. Sztem jól haladtok,gondolom doki is látta,nem kell aggódni :)
2013. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódok, mert van, hogy csak 10 percig szopizik már tegnap óta. Viszont utána képes akár 4 órát is aludni. Sose tudom, hogy felkeltsem-e 3 óra után. :/ Különben mosolygós, nyugodt baba, ébredni is nyugodtan ébred, nem sír. Gondolom a tejcsinek se jó, hogy sok idő kimarad és kevés ideig szopik. Nem érzem, hogy dagadna a mellem még szopi után. Lehet elfogy?
2013. nov. 28. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fogy el. Igazodik a baba igényeihez.
2013. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!