Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagy a téli overál a...

Ha nagy a téli overál a babára, akkor fázni fog benne?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2db örökölt overálja van. Az egyik már kezd kicsi lenni rá, de ugye még csak most jön a tél java. Van egy másik overálja is, az meg nagy rá, kb 10cm-rel hosszabb, mint a babám. Vagyis az overál lába jó 10-15cm-rel hosszabb, mint a babámé. A kezén is nagy, de gondolom az nem nagy baj, legalább nincs kint a kis keze, nem fázik a hidegben neki. Most majdnem 4 hós a babám, azt a másik, nagy overált legalább 6-7 hósra tippelném a babámhoz képest. Akkor vegyek rá egy 3. overált, vagy a nagy is megteszi? Fázna benne, ha abba tenném bele minusz fokokban? Köszönöm.
2013. nov. 29. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet hülyeség, de nem lehetne alul összegumizni? Külön-külön.
2013. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomra nagyon nagy volt tavaly télen az overál (rosszat vettem neki, mert ilyen ügyi vagyok), de folyt rajta a víz, ha ráadtuk, és a tél végére meg pont bele is nőtt, szóval végül is nem volt vészes. Csak furán festett benne. Másikat nem akartam venni, ez is 12 ezer ft volt, sajnáltam volna, és visszavinni sem tudtuk.
2013. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fázni fog benne, de túl kényelmesnek se gondolnám. A túl nagy méret nem csak annyi, hogy hosszabb a keze-lába, hanem a hónalja és az ülepe sem a megfelelő helyen van. Ha ezt a 2-t kaptad, akkor talán belefér, hogy veszel egyet, amit normálisan tud hordani, nem? Nem is igazán értem, hogy ez miért kérdés. Mi is kaptunk rengeteg ruhát, de volt közte sok, amit egyik gyerek se tudott hordani, mert nem jött össze az évszak és a méret. Ezekből vásároltam nekik. Nem is muszáj több tízezrekért. Baba börze, vatera és társai, vagy turi. Ez mondjuk az én saját mizériám, de én egyikre se adok sose olyat, ami nem jó méretben vagy bénán áll rajta. Mint ahogy én sem hordo2 2-vel nagyobb pulcsit, meg nem veszek fel olyat, amiben nem nézek ki normálisan.
2013. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h akkor fázik egy ruhában/cipőben a gyerek, ha az kicsi rá és túl passzentos.
2013. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem fázna benne. Mivel csak 4 hónapos, azt javaslom, nyugodtan használd a nagy overallt, ennyi idősen még nem olyan mozgékonyak hogy fontos legyen a pontos méret, az a lényeg ha kimentek hogy be legyen jól bugyolálva, és ennek a célnak a nagyobb overall tökéletesen megfelel. És tél végéig valószínű belenő.
2013. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is két örökölt overálja van, mindkettő nagy rá picit, de rá szoktam adni őket. Ő még nagyrészt alszik séta közben, így nem zavarja, hogy túllóg a kezén és a lábikóján is az overál. Szintén 4 hónapos.
2013. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!