Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hamarosan megszületik,...

Kisfiam hamarosan megszületik, decemberen lesz majd 3 hónapos vettem neki télre egy 62-es overált, de anyukám azt mondja az kicsi lesz neki, miért nem vettem nagyobbat. Kicseréltessem 68-asra?

Figyelt kérdés

végülis ha októberben is hideg lesz meg novemberben akkor jó lesz neki, azt lehet viszont hogy a januártől márciusig már nem lesz jó a 62-es.

Vigyem cseréltessem nagyobbra szerintetek?



2012. aug. 31. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet igaza van anyukádnak

a babák gyorsan nőnek ! :)

2012. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogy mekkora lesz, mikor megszületik! Én inkább kicseréltetném, hogy tuti jó legyen. :)
2012. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

egyrészt igaza van anyukádnak, másrészt 1 hónapos babát se tehetsz 68as overálba. szerintem ne cseréld ki hanem karácsonyra kérjetek egy 68asat :)

enyém decemberi, mind a két méretet használtuk mert akkor hideg volt a március :)

2012. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Az én fiam 3550 grammal és 55 centivel született szeptember 25-én. 62-es C&A-s overált hordott, kibírta tavaszig, akkor egy vékonyabbra cseréltük le. De mondjuk az én gyerekeim nem voltak az a baromi sokat hízós fajták. Egy éves korukra voltak 9-10 kilók. Más anyukáknak meg fél évesen már ekkorák. Én elsőre nem vennék nagyobbat, hiszen az pedig hatalmas lenne. Max. veszel majd később egy nagyobbat, akkor már akciós lesz legalább.

egy három gyerekes

2012. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Igen. A fiam szept.-ben született, 68-as overált kapott télre. Az elején még picit nagy volt rá, de tél végére pont jó lett.

Ha nem szeretnél két overált venni a télen, inkább cseréltesd ki.

Bár sokban függ majd, attól, hogy milyen testalkatú lesz a babád.

2012. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
én kicseréltetném
2012. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam 1 hónapos és most a 62-es ruhák kellenek neki. Ha a te babád átlagos mérettel születik, akkor is kicsi lesz már neki az szerintem télre.

2012. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora lesz a babád és milyen gyorsan nő. Ezt így előre nem tudhatod. Lányom 3 hónaposan váltott 62es méretre. De van olyan baba aki már eleve ekkorának születik!
2012. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én is kicseréltetném, a 62 es azért elég kicsi...ha 62-68 as van beleírva (vagy 3-6 hó) az más, mert akkor az még jó lehet! de ha csak sima 62-es az picike lehet szerintem is. Ez a jó vastag télre való amúgy? Mert ha nem akkor kérjetek egy nagyobbat télire (ahogy előttem is írták) mert okt.nov. is valamibe tenni kell ha hideg van.

Ha pedig vastag téli akkor cseréld ki 68 asra .

Én kisfiam aug.végi. Volt egy 0-3 hónapos átmeneti (ezt hívnám 62 es méretnek) overálunk azt hordta okt.nov. és 68 as (3-6 hónapos) méretűekkel (2 db-bal) pedig kihúztuk tél végéig. Átlagosan hízó, növő baba. 4 kilóval született ugyan és 56 cm-mel, de 3 hósan 5500 gramm volt 62 cm 6 hónaposan pedig 7 kiló és 68 cm.

3 gyerekes anyuka

2012. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gyerek függő. A fiamnak 4 hónaposan már kicsik voltak 68-as egybe overálok, egyszerűen olyan hosszú volt a dereka. Szerintem ezen még nem érdemes izgulnod. Lehet nagyon hideg ősz, akkor kell a meleg 62-es overál. Tartsd meg és esetleg nézzél nagyobbat használtan, de úgy vásárolj, hogy a centiben mért méreteket nézd és ne ezt ami bele van írva.
2012. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!