Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most tényleg a fogzástól...

Ez most tényleg a fogzástól lehet? Vagy mitől?

Figyelt kérdés
Kedves Anyukák, légyszi segítsetek ötletekkel, esetleg tapasztalatokkal, mert én már nehezen viselem a szitut. Arról van szó, hogy a 8 hónapos (kicsivel túl rajta) kisfiam pár napja nagyon nehezen alszik el. Eddig a vacsi után szépen el tudtam altatni ringatással, vagy belealudt a vacsiba (tápszeres), és aludt. Az utóbbi időben amint leteszem az ágyba, felébred, és elkezd nyöszörögni. Sokszor ez a nyöszörgés sírássá, majd üvöltéssé fajul. Valamelyik nap 2 órán keresztül ringatgattam hol lágyabban, hol erősebben, a vállamon elszenderedett, de ahogy letettem, felébredt. Hiába simogattam a kis hátát is. Ha abbahagytam, és elindultam kifelé, rögtön ébredt és kezdődött minden elölről. Szerintem végül a sírás okozta fáradtságba aludt bele. Jönnek felül a fogai, ahogy látom, már csak kevés van hátra addig, hogy kibújjanak. Elképzelhető, hogy ez az oka a mostani helyzetnek? Tényleg ennyire képes befolyásolni az alvási szokását? Szeparációs szorongásra nem tudok gondolni, mert ma a fél napot a nagyszülőkkel töltötte, nem volt semmi gond. A mozgásában nagy változást nem észleltem. Ül szépen, meg felkapaszkodik állásba, de ez már kb. 1 hónapja így van. Volt valaki már hasonló helyzetben?
2013. nov. 29. 22:23
 1/3 A kérdező kommentje:
A napközbeni alvásokkor nem csinálja ezt egyébként.. csak este.
2013. nov. 29. 22:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 15 hónapos de mindíg ezt csinálja mikor jön a foga.. Jelenleg is.. Tapasztalatom szerint ha kibújik a fog egy ideig jobb lesz, mert aztán jön a kövekező..

Kitartás!!Fiamnak 12 foga van jelenleg és most jön 2 egyszerre...

2013. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia mi 7,5hónaposak vagyunk és ugyan ez megy csak fordítva napközben csinálja ezt. napközben nehezen alszik el és ahogy be teszem a helyére már is fent van. de ha a mi ágyunkra teszem ott is csak 30percet alszik. de este viszont elalszik reggelig a helyén.
2013. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!